• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی توریسم درمانی را از عرصه‌های مهم همکاری میان ایران و عراق دانست و گفت: آماده انتقال تجربیات در رابطه با بیمه‌های اجتماعی و همچنین ارائه خدمات توریسم درمانی به عراق هستیم.
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی تأمین‌اجتماعی:
معاون اقتصادی و برنامه‌ریزی سازمان تأمین‌اجتماعی فعال‌سازی پروژه‌های سرمایه‌گذاری و کارآمدی دارایی‌های راکد را از اولویت‌های اقتصادی این سازمان دانست و افزود: این موضوعات در بودجه سال‌جاری نیز مورد توجه قرار گرفته است.
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی:
معاون اداری و مالی سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: بودجه سال‌جاری در اختیار تمامی واحدهای سازمان قرار گرفت و با مشارکت و مشورت همه واحدها تهیه و تنظیم شد.
عضو هیأت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی:
عضو هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی توجیه اقتصادی، اشتغال‌زایی و ایجاد ارزش افزوده را از مهمترین مولفه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی این سازمان دانست.
مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی:
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اقتصاد مقاومتی را نقشه راه بلند مدت برای اقتصاد کشور دانست وافزود: اهداف اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در مأموریت های سازمان تأمین اجتماعی تبیین شده است.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار ویژه
بیشتر
آخرین خبرها پربیننده ترین ها  
سه انتصاب جدید در سازمان تأمین اجتماعی مدیرکل تامین اجتماعی همدان از جواد مراتی همکار این اداره کل به خاطر پذیرفته شدن پیشنهادش در جشنواره خلاقیت سازمانی تقدیر کرد. نشست هم اندیشی ریاست و کارکنان درمانگاه شهید مطهری علی آباد کتول با تاکید بر اهتمام بیشتر به تکریم مراجعین برگزار شد. در این نشست دکتر محبتی رئیس درمانگاه شهید مطهری علی آباد کتول ضمن تقدیر از توجه کارکنان به تکریم مراجعین افزود: رضایت مراجعین به درمانگاه حائز اهمیت است و باید تلاش کنیم همواره رضایت مراجعین در اولویت اول فرایندها باشد. مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه سامانه نظام پیشنهادها مکانیزمی کارآمد برای طرح و پیگیری ایده های نو است بر مشارکت عمومی کارکنان در این زمینه تاکید کرد. جذب توریست درمانی در بیمارستان تامین اجتماعی گنبدکاووس بررسی می شود براساس نتایج نهایی حاصل از ارزیابی ادارات کل و شعب تامین اجتماعی در سال 97، اداره کل کردستان از مجموع 15 اداره کل تیپ دو رتبه برتر را کسب کرد و همچنین شعبه کامیاران این استان نیز رتبه برتر را به خود اختصاص داده است. اجرای هتلینگ در بیمارستان تامین اجتماعی حکیم جرجانی گرگان علی اکبری سرپرست اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی درجلسه تشریح و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: یکی از اهداف مهم بیانیه گام دوم انقلاب عدالت و نقش سازمان تأمین اجتماعی در تحقق آن بسیار مهم و اثر گذار است. مدیرکل تامین اجتماعی مازندران در جلسه حلقه های صالحین گفت: تأمین‌اجتماعی عرصه مهم تحقق محرومیت‌زدایی و اجرای عدالت اجتماعی است و کارکنان باید فرصت خدمتگزاری را مغتنم شمارند. ایجاد امنیت در مراکز درمانی اصلی بسیار مهم در حوزه پدافند غیرعامل است
معاونان بیمه ای و اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند طرح شناسایی مدیران آینده سازمان تامین اجتماعی انتخابی عادلانه تر در مشاغل مدیریتی است معاونان جدید اداری و مالی و بیمه ای سازمان تامین اجتماعی معارفه و معاونین سابق این حوزه تکریم شدند رضا مسرور به عنوان مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی معارفه شد 13 شهریورماه ؛ آخرین فرصت کارفرمایان قمی برای استفاده از قانون بخشودگی جرائم بیمه ای پیام تسلیت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به مناسبت درگذشت مرحوم اردشیر مظفری مراسم تکریم و معارفه معاونت اداری مالی و معاونت بیمه ای سازمان تامین اجتماعی تحت هر شرایطی در پرداخت مستمری بازنشستگان هیچگونه خللی وارد نخواهد شد / افزایش اعتبار دفترچه‌های درمانی تأمین اجتماعی اولویت جدی این سازمان است