زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور ساعت 14:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۶/۲ ساعت 14:32    تعداد بازدید: 260    کد مطلب: 86471

هفته دولت و روز کارمند گرامی باد
در ایام هفته دولت و روز کارمند که یادآور دولت انقلابی شهیدان رجایی و باهنر است، فرصت را مغتنم می دانیم تا به تمامی کارکنان عزیز مجموعه تامین اجتماعی و تلاشگران در حوزه‌های مختلف، تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه و اثربخش آنان که برای رفاه و آسایش جامعه تحت ‌پوشش ارائه می‌شود، قدردانی نماییم.


روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.
سازمان تامین اجتماعی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و تمامی شهدا و ایثارگرانی که با خدمت خالصانه، ایامی را به نام هفته دولت در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار ثبت نمودند و همچنین تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی، از زحمات و تلاش های بی دریغ کارکنان این سازمان بزرگ صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق روز افزون یکایک همکاران ارجمند را در مسیر جلب رضایت شرکای اجتماعی سازمان، از درگاه خداوند رحمان خواستار است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha