زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد ساعت 10:00 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۸ ساعت 12:39    تعداد بازدید: 99    کد مطلب: 86294

عید سعید غدیرخم، عید ولایت مولی علی(ع) فرخنده باد
عید سعید غدیر روز اکمال دین و اتمام نعمت است. عیدی که پیامبراکرم (ص) امیرالمؤمین على بن ابیطالب (علیه السلام) را به عنوان خلیفه و امام و ولى بعد از خود بر مسلمانان در امور دین و دنیا منصوب کرد و فرمان الهی را جاری کرد تا با آغاز دوران تابناک امامت، مسیر تحقق آرمان های توحیدی و ساختن جامعه والای اسلامی برای همگان میسر شود.


این عید بزرگ و این مناسبت سترگ، بهانه ای است برای تجدید میثاق با ولایت و برماست که پیمان خویش را با مسیر و جریان ولایت تجدید نموده و با عزمی راسخ تر از پیش، در راه تحقق آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام نهیم.
سازمان تأمین اجتماعی فرارسیدن ١٨ ذی الحجه و عید سعید غدیر خم را با ارادت تمام به ساحت نورانی و کبریائی مؤلای عشق و ایمان، حضرت مولی الموحدین، علی (ع)، به تمامی عزیزان و بزرگواران عرصه خدمت به محبوب ترین بندگان خاص خداوند، کارگران و تمامی جامعه چهل و دومیلیون نفری سازمان تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیقات آنان را از درگاه خداوند متعال خواستار است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha