زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ مرداد ساعت 09:54    تعداد بازدید: 138    کد مطلب: 86271

کارفرمای نمونه:
اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای گام ارزشمندی در ایجاد اشتغال پایدار است
بابک بختیاری از کارفرماهای نمونه سال 97 که در زمینه تولید مواد غذایی فعالیت می کند، گفت: طرح های سازمان تامین اجتماعی در حمایت از کارفرمایان از جمله طرح خوب بخشودگی جرایم بیمه ای اقدامی ارزشمند و ستودنی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی اظهار داشت: این طرح یکی از اقدامات ارزشمند سازمان برای حمایت از تولید به ویژه تولید داخلی است و می توان آن را گام ارزشمندی در ایجاد اشتغال پایدار و بهبود فضای کسب و کار در کشور دانست.
وی با بیان اینکه مشکلات قانونی یکی از موانع ایجاد کارآفرینی است، گفت: کندی فرایند صدور مجور، نبود ارگانی برای رسیدگی به شکایات کارآفرینان و سایر موانع در این زمینه، عوامل مهمی هستند که کارآفرینان را از ادامه فعالیت منصرف می کنند.
بختیاری ادامه داد: باید در شرایط کنونی به فکر تقویت اقتصاد و تولید باشیم و بدون شک، برای رونق تولید، حمایت از کارآفرینان و حقوق آنها باید جدی گرفته شود و سازمان تامین اجتماعی همواره در این خصوص حامی بزرگی بوده است.
مدیرعامل شرکت آیس پک با اشاره به نامگذاری سال جاری به نام سال «رونق تولید» گفت: خوشبختانه مجموعه آیس پک قدم های بسیار خوبی در اشتغالزایی به خصوص در دو سال اخیر برداشته است و با خلق برندهای جدید و ایجاد فروشگاه‌های زنجیره ای منجر به تقویت چرخه تولید و ایجاد اشتغال شده‌ است.
این کارفرمای نمونه افزود: با وجود تمام فشارهای اقتصادی در دوران تحریم سعی کرده ایم رشد خود را ادامه دهیم و دلیل این رشد را می توان تکیه بر خلاقیت و تفکر دانست. وی اضافه کرد: تاکنون توانسته ایم بدون تعدیل نیرو، تمام نیروی انسانی شاغل در مجوعه را حفظ کنیم و در این شرایط بحرانی، با تکیه بر خلاقیت بتوانیم علاوه بر طی کردن پیشرفت در بازار داخل کشور، میزان صادرات خود را نیز افزایش دهیم.
وی ادامه داد: در این بازه زمانی، با افزودن 2 هزار نیرو، موفق شدیم تعداد بیمه شدگان شاغل در مجموعه آیس پک را به 7 هزار نفر برسانیم.
بختیاری با قدردانی از سازمان تامین اجتماعی درخصوص تجلیل از کارفرمایان گفت: انتظار داریم در شرایط کنونی، میزان حمایت تامین اجتماعی از کارفرمایان بیشتر شود.
مدیرعامل شرکت آیس پک با بیان اینکه اجرای بخشودگی جرایم بیمه‌ای برای کمک به کارفرمایان مدیون اقدام پسندیده‌ای است، افزود: اما تأمین‌اجتماعی نباید از کارفرمایان خوش حساب غافل باشد.
وی افزود: تأمین‌اجتماعی ‌باید به گونه‌ای عمل کند که ضمن تشویق و ایجاد انگیزه برای پرداخت حق‌بیمه به‌موقع و کامل در کارفرمایان، شرایط مناسب‌تری برای تداوم و ادامه فعالیت کارگاه‌ها فراهم شود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه