زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 10:02 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 10:00    تعداد بازدید: 12    کد مطلب: 85101

سید حسین فراتی رئیس تأمین اجتماعی شعبه دو بیرجند خبر داد :
پرداخت بیش از 28میلیارد ریال در قالب ارائه تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان
سید حسین فراتی رئیس تأمین اجتماعی شعبه دو بیرجند به مناسبت هفته تأمین اجتماعی اقدامات و فعالیتهای انجام شده در این شعبه را تشریح کرد .


سید حسین فراتی رئیس تأمین اجتماعی شعبه دو بیرجند به مناسبت هفته تأمین اجتماعی اقدامات و فعالیتهای انجام شده در این شعبه را تشریح کرد .

رئیس تأمین اجتماعی شعبه دو بیرجند ضمن اعلام این خبر گفت : درشعبه دو بیرجند  12878 نفر بیمه شده اصلی و 2558 نفر مستمری بگیر وجود دارند که بازنشستگان و مستمری بگیران این شعبه با احتساب افراد تبعی آنان  4646 نفر هستند که درمجموع بیش از 39228 نفراز جمعیت شهرستان بیرجند از خدمات ارائه شده در تأمین اجتماعی شعبه دو بهره مند می شوند .

وی همچنین از پرداخت بیش از 28 میلیار ریال در قالب تعهدات کوتاه مدت در سه ماهه اول سال جاری به جامعه بیمه شدگان ومستمری بگیران این شعبه خبر داد واظهار کرد بیش از 151 نفر نیز بیمه بیکاری دریافت می کنند که مبلغ پرداخت شده به آنان در سه ماهه اول سال 98 بیش از 56 میلیارد ریال بوده است .

وی همچنین ازصدور و تأمین اعتبار بیش از 13757 دفترچه درمانی درسه ماهه نخست امسال خبر داد وگفت سازمان تامین اجتماعی ازآغاز فعالیت دولت تدبیروامید باهدف تحقق تامین اجتماعی الکترونیک،توسعه خدمات غیرحضوری رادراولویت برنامه­های خود قرارداد تا هم میزان رضایت مندی مخاطبان را افزایش و هم هزینه ارائه خدمات راکاهش دهد.

سیدحسین فراتی گفت 87 درصد ابلاغ های انجام شده به کارفرمایان و  96درصد دریافت لیستهای حق بیمه کارفرمایان نیز به صورت الکترونیکی در این شعبه انجام می شود و امیدواریم بتوانیم خدمات الکترونیک را گسترش دهیم .

وی درپایان از ارائه سرویسهای  اینترنتی سوابق بیمه شدگان ،  دریافت غیرحضوری لیست حق بیمه کارفرمایان ، ارائه فیش اینترنتی مستمری بگیران ،ارائه غیرحضوری فیش حق بیمه گروههای خاص ، ابلاغ اینترنتی احکام مطالباتی کارفرمایان ، امکان  تامین اعتباروصدوردفترچه بیمه شدگان در قالب طرح میز خدمت غیر حضوری نیز خبر داد . 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha