زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير ساعت 14:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۹ ساعت 14:09    تعداد بازدید: 11    کد مطلب: 84970

به مناسبت هفته تامین اجتماعی برگزار شد :
نشست اعضای هیأت مدیره تشکلهای کارگری و کانونهای بازنشستگی با مدیران بیمه و درمان تأمین اجتماعی خراسان جنوبی
نشست صمیمانه مدیران ارشد تأمین اجتماعی استان با تشکلهای کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران استان به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی؛ نشست صمیمانه مدیران ارشد تأمین اجتماعی استان با تشکلهای کارگری ، کارفرمایی و تعاونگران استان به مناسبت گرامیداشت هفته تامین اجتماعی در محل سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.

مجید درویشی مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی هدف از برگزاری این نشست را فرصتی در جهت ایجاد گفتمان بین بخش غیردولتی با مدیران اجرایی سازمان و فرصتی برای بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و ارائه درخواست های تشکلهای کارگری و کارفرمایی به عنوان شرکای اجتماعی سازمان عنوان کرد و تشکلهای کارگری و کارفرمایی را بازوان اصلی سازمان در اجرای برنامه های پیش رو دانست.

درویشی بر همراهی و تعامل بین تامین اجتماعی و تشکل های کارگری و شرکای اجتماعی به عنوان منابع و سرمایه های اجتماعی در کنار هم یاد کرد که در پیشبرد اهداف و چشم اندازهای سازمان نقش حیاتی ایفا می کنند. وی  ابراز امیدواری کرد با همدلی و تعامل صورت گرفته بین شرکای اجتماعی سازمان  امکان رشد و توسعه کشور در عرصه اقتصادی و بالاخص رونق تولید و کسب و کار فراهم خواهد شد.

در این نشست براتی رئیس کانون بازنشستگان ومستمری بگیران استان ، کدخدا رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان و علیزاده رئیس انجمن صنفی کارگران ساختمانی  ضمن تقدیر و تشکر از خدمات سازمان به بیمه شدگان و بازنشستگان خواستار پرداخت بدهی های دولت به سازمان، برگزاری دوره های آموزشی و پرداخت  وام قرض الحسنه  برای رفع مشکلات ورضایت خاطر مستمری بگیران و بازنشستگان شدند .

 درخواست جذب پزشک متخصص برای درمانگاهها و مراکز درمانی تامین اجتماعی از دیگر خواسته های تشکلهای کارگری و کانونهای بازنشستگی استان خراسان جنوبی بود . 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha