زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۴ تير ساعت 19:32 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۴ ساعت 19:31    تعداد بازدید: 396    کد مطلب: 82138

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با خانواده شهید دکتر معیری دیدار کرد
دکتر سالاری: شهید معیری الگوی همکاران تامین اجتماعی برای خدمت خالصانه در شرایط سخت هستند
همزمان با هفته تأمین اجتماعی دکتر مصطفی سالاری با حضور در منزل شهید دکتر سید هاشم معیری از شهدای حادثه تروریستی 7 تیر حزب جمهوری اسلامی، یاد و خاطره مدیرعامل شهید سازمان تأمین اجتماعی را گرامی داشت و از خانواده ایشان دلجویی کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر مصطفی سالاری گفت: شهید معیری الگوی همکاران تامین اجتماعی در صداقت و پاکی و همچنین خدمت خالصانه در شرایط سخت هستند و این خصایص را امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز داریم.

دکتر سالاری اظهار داشت: بیان ویژگی های اخلاقی و خاطرات شهدا از زبان خانواده این عزیزان باعث یادآوری آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و یادآوری مسئولیت سنگین ما در این روزگار می‌شود و امیدوارم با گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان به امروز خودمان کمک کنیم و بتوانیم به جامعه هدف خدمات بهتری ارائه دهیم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: ما برای تذکر به خودمان و اینکه با همان روحیه باید تلاش کنیم به دیدار خانواده محترم شهدا می‌آییم و این دیدارها کمک خانواده شهدا به ما محسوب می شود و این بزرگواران که در دوران حیات خود به جامعه خدمت کردند در بعد از حیات خود نیز به ما کمک می‌کنند.

دکتر سالاری ادامه داد: در کشور ما همه افراد با هر نگرشی درباره شهدا نظر ثابتی دارند و مردم قدر شناس هستند و البته ارزش والای شهدا در نزد خدا محفوظ است.

در این دیدار همسر شهید دکتر سیدهاشم معیری نیز از دیدار با دکتر سالاری اظهار خوشحالی کرد و گفت: شهید معیری فردی بسیار مومن و معتقد و از خانواده روحانی بود و همه کارها را برای رضای خدا انجام می‌داد. ایشان به درمان بیماران نیازمند اهمیت می‌داد و از نیازمندان ویزیت نمی‌گرفت و حتی به داروخانه نزدیک مطب نیز سفارش کرده بود که داروی بیماران نیازمند را رایگان بدهند و ایشان هزینه را پرداخت می‌کردند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha