زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۹ تير ساعت 07:53 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۹ ساعت 11:49    تعداد بازدید: 25    کد مطلب: 81128

53میلیارد تومان از مطالبات درمانی استان قم پرداخت شد
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم از پرداخت ۵۳ میلیارد تومان از مطالبات درمانی خبر داد و گفت: ۴۳ میلیارد تومان از بدهی های دانشگاه علوم پزشکی وبیش از 10 میلیارد تومان از بدهی های داروخانه ها ومراکز دیالیز طرف قرارداد پرداخت شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان استان قم: دکتر داود علیمحمدی مدیر درمان استان قم گفت:در چند روز گذشته بیش از 53 میلیارد تومان از بدهی مراکز دانشگاهی ،داروخانه ها و مراکز دیالیز پرداخت گردید که با این پرداخت ، مطالبات مراکز طرف قرارداد به نصف کاهش یافت.

مدیر درمان استان قم ضمن اشاره به خدمات درمانی تامین اجتماعی در استان قم گفت:با راه اندازی بیمارستان امام رضا (ع) تا حدودی محرومیت های بخش درمان مستقیم جبران گردید و در حال حاضر نیز تلاش می کنیم در بخش هایی  همچون بخش اورژانس که امکان بهبود و توسعه وجود دارد برنامه ریزی های لازم را انجام دهیم.

وی در ادامه اظهار داشت:مراجعه بیش از دو میلیون و 500 هزار بار مراجعه به بخش درمان مستقیم و مراجعه بیش از 5 میلیون 700 هزار بار مراجعه به بخش درمان غیر مستقیم ، مستلزم برنامه ریزی های دقیقی برای بهبود خدمت دارد که در سال جاری جلسات متعددی به همین منظور با گروههای مختلف از جمله پزشکان متخصص،پزشکان عمومی،پرستاران،کارکنان بخش های مختلف برگزار کرده ایم.

دکتر علیمحمدی اجرای کامل سیستم ارجاع داخلی را یکی از برنامه های مهم برای مدیریت مراجعات بالا به مراکز درمانی تامین اجتماعی بیان نمود و گفت: در سال گذشته بیش از 23 درصد مراجعات به متخصصان درمراکز ملکی از طریق سیستم ارجاع انجام شده است و امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم با انجام این طرح در مراکزملکی  استفاده بهینه از خدمات تخصصی را به بهترین شکل اجرایی نماییم.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha