زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ساعت 10:49 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۳/۲۹ ساعت 11:56    تعداد بازدید: 19    کد مطلب: 80794

نماینده مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی :
میز خدمت در هر اداره ، ویترین آن دستگاه تلقی میگردد .
مهندس جعفرزاده نماینده مردم رشت از میز خدمت اداره کل تامین اجتماعی استان بازدید نمود .


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل تامین اجتماعی استان ، ضمن دیدار با همکاران ، از میز خدمت این مجموعه بازدید نمود .

ایشان با بیان اینکه میزخدمت در هر اداره بمنزله ویترین برای آن دستگاه تلقی میگردد اذعان داشت : بهترین نیروها وکارشناسان با پوشش یکدست وشکیل و درفضایی مناسب برای ارائه خدمت و تکریم شایسته از مراجعان باید در میزخدمت بکارگیری شوند .

نماینده مردم شریف شهرستان رشت با اشاره به اینکه در میز خدمت باید محیطی درخور شأن و منزلت شهروندان محترم برای آنان فراهم نمود اظهارداشت : داشتن حسن خلق و ویژگیهای شخصیتی والا در حوزه تعاملاتی و برخورد با مراجعان و رعایت احترام به آنها برای نیروهای شاغل در میز خدمت درکنار ایجاد فضایی آرام برای پذیرش و رسیدگی به امور آنان الزامی میباشد .

در پایان این بازدید ، ایشان با بیان برخی تجربیات خود در زمان مدیریت در بنیاد شهید استان ، به طرح برخی دیدگاهها و رهنمودها برای بهبود کمی و کیفی خدمات پرداخت . 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha