• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 60529
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ شنبه ۱۹ خرداد، ساعت 09:28
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۳/۱۳

نکات قابل توجه به مددجویان هنگام بستری :
با توجه به محدودیت تخت های بیمارستان، و کثرت مراجعین، در صورت تأخیر و یا معطلی از انجام مراحل پذیرش، صبر و شکیبایی شما در انجام پذیرش، ما را در این امر یاری می نماید.
 جهت جلوگیری از ازدحام بیشتر و حفظ نظم و آرامش خواهشمند است فقط یک نفر از همراهان در کنار مددجو جهت انجام مراحل پذیرش، به واحد پذیرش مراجعه نمایند.
 هنگام ارائه آدرس و تلفن به منظور پی گیری خدمات درمانی ارائه شده پس از ترخیص حتماً موارد ذکر شده بصورت مستند و صحیح ارائه شود.
 در صورت وجود مجوز برای داشتن همراه (دستور کتبی پزشک ویا موافقت مسئول بخش) ، همجنس بودن همراه (بمنظور رعایت طرح انطباق) الزامی است.
 بمنظور ارتقاء ایمنی و شناسایی صحیح در اخذ خدمات درمانی مورد نظر، مچ بندهای شناسایی حاوی اطلاعات : نام مرکز درمانی، مشخصات بیمار، شماره پرونده و بخش بستری ذکر گردیده است که توسط واحد پذیرش تهیه و ارائه می گردد.
 لازم است مچ بند شناسایی پس از کنترل توسط مددجو یا همراه و اطمینان از صحت اطلاعات به مچ دست راست مددجو بسته شود.
 رنگ مچ بند بر اساس نیاز، مچ بند سفید برای بیماران عادی، زرد برای بیمارانی که مستعد سقوط می باشند وقرمز برای مددجویانی که دارای حساسیت و آلرژی نسبت به دارو یا موارد خاص می باشند.
 علیرغم استفاده از مچ بند در هنگام بستری ممکنست که توسط کادر درمان جهت افزایش ایمنی مشخصات سوال شود.
 مراقبت، حفظ و نگهداری وسایل و اشیاء گرانقیمت نظیر موبایل، سمعک، دندان مصنوعی و اندام مصنوعی به عهده مددجویان ارجمند می باشد. در صورت ضرورت، می توانند موارد را به مسئول محترم بخش تحویل داده، رسید دریافت نمایند.
 وسایل شخصی نظیر قاشق، چنگال، لیوان، دمپایی، حوله و مسواک را تهیه فرموده همراه داشته باشند.
 پرداخت هرگونه هدیه یاوجه مالی به پرسنل بیمارستان ممنوع می باشد. لطفاً کلیه پرداختهای بیمارستان در قبال دریافت قبض انجام گردد.
 در صورت مراجعه افراد ناشناس برای اخذ اطلاعات پزشکی یا دریافت وجه مالی مراتب را فوراً به ایستگاه پرستاری اطلاع دهید.
 در صورت بستری در بخش امکان تغییر پزشک وجود ندارد و در صورت اصرار به این امر ،مدد جو باید با رضایت شخصی ترخیص شده و پس از مراجعه به پزشک مورد نظر و در صورت تقبل ادامه درمان بیمار توسط پزشک ، گردش کار  بستری و تشکیل پرونده مجددا تکرار گردد .

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha