• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
  • اِلأَحَّد ١٦ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Sunday, August 18, 2019
کلیدواژه: 60465
تاریخ انتشار:۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد، ساعت 07:35
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۳/۳۰

گردش کار در واحد پاتولوژی:
مددجوی گرامی با آرزوی سلامتی و بهبودی برای شما ،در صورت نیاز به انجام آزمایش پاتولوژی به نکات زیر توجه فرمایید:
1- مراجعین گرامی ، در صورتی که نمونه شما در حین عمل جراحی گرفته شده باشد،مستقیما از طریق واحد اتاق عمل به بخش پاتولوژی ارسال خواهد شد.لذا جهت دریافت قبض مربوط به پیگیری جوابتان ، می توانید از بخش بستری مربوطه اقدام نمایید.
2- در صورتی که نمونه شما به صورت سرپایی و در واحدهایی مثل اندوسکوپی ، اتاق عمل سرپایی و...گرفته شده باشد ، برای انجام آزمایش پاتولوژی نمونه خود را به همراه دستور کتبی پزشک معالج به واحد پاتولوژی ارائه داده و قبض دریافت نمایید.
3-  به هنگام حمل نمونه پاتولوژی حاصل از عمل سرپایی و یا آندوسکوپی خود،جهت تحویل به واحد پاتولوژی دقت نمایید درب ظرف نمونه کاملا بسته بوده و ماده ی نگهدارنده داخل ظرف به بیرون تراوش نکند.
4-  جواب آزمایش مراجعین به واحد پاتولوژی( بدون احتساب روزهای تعطیل) ، جهت نمونه های پاتولوژی 18روز ، پاپ اسمیر و سیتولوژی 7 روز و نمونه های پاتولوژی اورژانس نیز 8روزه  آماده می گردد که جهت دریافت جواب می توان طبق تاریخ مندرج در قبض خود از ساعت 11 الی 13 هر روز (به جزءروزهای تعطیل) مراجعه فرمایید. 
5- پس از دریافت جواب جهت پیگیری و ادامه درمان ، جواب پاتولوژی خود را می باید به رویت پزشک معالج خود برسانید.
6-   لطفا در حفظ و نگهداری قبض جواب و متعاقبا جواب آزمایش پاتولوژی خود کوشا باشید.
7-  جهت ارتباط با مرکز پذیرش و جوابدهی واحد پاتولوژی ، می توانید همه روزه به غیر از ایام تعطیل و در ساعات اداری با شماره گیری تلفن های گویای بیمارستان و اتصال به داخلی شماره 511 تماس حاصل فرمایید.


باتشکر واحد پاتولوژی             
بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha