• ۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
  • اِسَّبِت ٢١ محرم ١٤٤١
  • Saturday, September 21, 2019
کلیدواژه: 54032
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ شنبه ۳۰ دي، ساعت 13:46
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۳۰
آزمایشگاه بیمارستان آیت اله کاشانی مفتخر است همگام با تکنولوژیهای پیشرفته روز دنیا با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی از ابتدای شروع بکار بیمارستان تاکنون با ارائه خدمات تشخیصی به کلیه مراجعین سرپایی و بستری در طول شبانه روز گامی موثر برداشته

آزمایشگاه بیمارستان آیت اله کاشانی مفتخر است همگام با تکنولوژیهای پیشرفته روز دنیا با بهره گیری از پیشرفته ترین و مدرن ترین امکانات و تجهیزات آزمایشگاهی از ابتدای شروع بکار بیمارستان تاکنون با ارائه خدمات تشخیصی به کلیه مراجعین سرپایی و بستری در طول شبانه روز گامی موثر برداشته

این مرکز در دو شاخه کلینیکال و QC سرجیکال پاتولوژی فعالیت دارد و تمامی مراحل آزمایشات با استفاده از روش های کنترل کیفی با همکاری مراکز معتبر اروپایی و دانشگاهی داخلی تحت نظارت بوده و QM و مدیریت کیفیت انجام گرفته است.
در بخش هماتولوژی از سل کانترهای پیشرفته با قابلیت های بالای تشخیصی جهت سلول های سرطانی با استفاده از رنگ آمیزی های مختلف استفاده می شود. همچنین از دستگاه نیمه اتومات کوآگولیشن جهت اندازه گیری فاکتورهای انعقادی استفاده می شود .

بانک خون این مرکز نیز کار پشتیبانی از اتاق های عمل را برعهده دارد که در این راستا بعنوان بانک خون شاخص استان هم شناخته شده و در قسمت سرجیکال پاتولوژی با بهره گیری از وسایل و ابزار دقیق امکان انجام آزمایشات آسیب شناسی و ایمونوهیستوشیمی وجود دارد.

بخش بیوشیمی این مرکز مجهز به سه دستگاه اتومات با سرعت 800 تست در ساعت بوده و همراه با استانداردها و کالیبراتورهای مورد نظر ، بهترین جواب را از نظر کیفیت دارا می باشد .

در بخش هورمون شناسی دستگاه الایزاپروسسور و الایزا روجود دارد که سعی بر این است در سریعترین زمان ممکن با کنترل کیفی های مناسب جهت حساسیت و دقت بالا جواب مراجعین داده شود. 

بخش میکروب شناسی با استفاده از استاندارد های بین المللی مثل جدول NCCLS جهت آنتی بیوگرام و سایر استانداردهای موجود در این بخش به عنوان بهترین بخش میکروب شناسی در بین بیمارستانهای مختلف تآمین اجتماعی مطرح می باشد

در بخش بیوشیمی ادرار تست های بیوشیمی ادرار و همچنین انگل شناسی طبق آخرین دستاورد های علمی انجام می پذیرد.

پاسخ کلیه آزمایشات بیماران بستری در بخشهای این بیمارستان از طریق سیستم HIS در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع بخش و پزشکان معالج آنان خواهد رسید. همچنین از طریق تلویزیون تعبیه شده در سالن انتظار، موارد آموزشی به سمع و نظر مراجعین محترم رسانده می شود.

از دیگر ظرفیت های موجود این مرکز برنامه ریزی و آمادگی کامل جهت همکاری با محققین سایر مراکز جهت مشارکت در انجام طرح های تحقیقاتی و پژوهشی با تمام امکانات موجود می باشد و با توجه به تآکید به اصل آموزشی و تحقیقاتی مجموعه و نیز رعایت کلیه اصول نظارتی و کنترل کیفی شاهد نتایج طرح های مختلف با کیفیت مطلوب بوده ایم که این مطلوب با وجود اساتید مجرب و حضور فعال و نظارت مصمم گروه متخصصین و پرسنل مستعد و خبره در کنار امکانات استثنائی بدست آمده و ادامه خواهد یافت .بدیهی است این امر زمینه ساز ایجاد یک مرکز بزرگ تشخیصی _ درمانی را فراهم نموده و امید است بتواند همچنان که آمارها نشاندهنده این موضوع می باشد با ارائه نتایج صحیح و دقیق که خود هدف اصلی مدیران است وظیفه خود را در قبال پزشک و بیمار به انجام برساند.

   همه روزه با مراجعه حضوری نوبت دهی انجام می گردد

   طبقه زیر همکف ساختمان جدید بیمارستان 

   51036423 

  گالری عکس

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha