• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 53958
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي، ساعت 17:19
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۱/۱۹
بلوک زایمان بیمارستان آیت اله کاشانی در تمامی ساعات شبانه روز با کادر پزشکی و مامایی مجرب و متعهد آماده خدمت رسانی به کلیه مادران باردار عزیز می باشد.

 

بلوک زایمان بیمارستان آیت اله کاشانی کلیه خدمات مراقبتی درمانی را توسط کادر پزشکی و مامایی مجرب براساس آخرین دستورالعمل های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در جهت انجام زایمان طبیعی در تمامی ساعات شبانه روز انجام می دهد.

اتاق ادمیت : 

مجهز به تخت معاینه، سونی کید، تخت NST با دستگاه مانیتورینگ جنین، تخت ژنیکو هیدرولیک، چراغ سیالتیک و تخت بیمار جهت بیماران تحت نظر و سرویس بهداشتی اختصاصی می باشد. 

اتاق ایزوله : 

مجهز به تخت دیجیتالی، سونی کید، مانیتورینگ جنین، سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی و تی شوی اختصاصی است. 

اتاق لیبر 1 : 

مجهز به سه تخت دیجیتالی، توپ و تشک جهت استفاده مادران در فاز فعال زایمان و تلویزیون جهت نمایش فیلم آموزشی است. 

اتاق لیبر 2 و 3 : 

هرکدام ازین اتاق ها دارای یک تخت دیجیتالی، توپ و تشک مخصوص و قابلیت حضور همسر می باشد.

اتاق لیبر 4 : 

با دو تخت دیجیتالی و با قابلیت ریکاوری مادر تا 2 ساعت پس از زایمان 

اتاق پره اکلامپسی : 

مجهز به یک تخت دیجیتالی، مانیتورینگ علائم حیاتی، ترالی داروهای پره اکلامپسی، سرویس بهداشتی و دوش اختصاصی و با قابلیت حضور همسر 

اتاق زایمان فیزیولوژیک : 

با یک تخت LDR وارمر، کات نوزاد، سونی کید، مانیتورینگ جنین، چراغ سیالتیک، وان و تجهیزات مورد نیاز زایمان بی درد، دستگاه بخور، توپ و تشک و با قابلیت حضور همسر 

اتاق زایمان : 

مجهز به دو تخت زایمان دیجیتالی، چراغ سیالتیک، دستگاه وکیوم، تخت احیاء، ترالی اورژانس، انکوباتور، دستگاه ECG، افتالموسکوپ، پالس اکسیمتر، ترالی احیاء نوزاد، کیف کنترل خونریزی و بالن های بکری، پمپ سرم، وارمر خون جهت تزریق خون و فراورده های خونی می باشد. 

اتاق عمل اختصاصی بلوک : 

شامل اتاق ریکاوری مجهز به یک برانکارد، ترالی دارو، یخچال جهت نگهداری داروهای بیهوشی، اتاق انجام عمل با یک تخت مخصوص، ماشین بیهوشی، دو چراغ سیالتیک، پمپ سرنگ و سرم، وارمر و کات نوزاد، کوتر و سایر وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای سزارین 

کلیه اتاق ها مجهز به اکسیژن و ساکشن سانترال، سونی کید، مانیتورینگ جنین، دستگاه فشارسنج و گوشی مخصوص و سرویس بهداشتی و دوش مجزا می باشد.

همکاران ما در این واحد با آموزش روشهای زایمان بدون درد و امکان حضور پدر در این لحظات در تلاشند خاطره خوبی از زایمان برای مادران به یادگار بگذارند.

 طبقه سوم ساختمان جدید بیمارستان (جهت آرامش بیشتر محیط زایمان) و در مجاورت بخش NICU (جهت تسریع در خدمت رسانی و مراقبتهای ویژه نوزادان) 

  51036441 

 گالری عکس

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha