• ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
  • اِلأِثنين ١٦ محرم ١٤٤١
  • Monday, September 16, 2019
کلیدواژه: 53932
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي، ساعت 15:34
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۱۰/۳۰
در بیمارستان کاشانی سعی شده است به یاری پزشکان متخصص و پرسنل با تجربه و وجود تجهیزات و امکانات مناسب خدمات متنوع و شایسته ای به بیماران ارائه شود.

جراحی همواره به عنوان یک راه درمان مهم و گاه تنها راه درمان برای بسیاری از بیماریها بشمار می رود. در گذر زمان به مدد پیشرفت سریع تکنولوژی، روشهای جراحی نیز تغییرات زیادی پیدا کرده است. در بیمارستان آیت اله کاشانی سعی شده است به یاری پزشکان متخصص و پرسنل باتجربه و وجود تجهیزات مناسب خدمات متنوع و شایسته ای به بیماران ارائه شود. به عنوان نمونه می توان به جراحی های بزرگی مانند PCNL، تعویض مفصل زانو (TKA) و انواع لاپاراسکوپی در این مرکز اشاره کرد. 

علاوه براین اعمال، جراحی های متنوع دیگری نظیر هیسترکتومی، کله سیستکتومی، برداشتن سنگهای ادراری، اعمال جراحی پروستات (باز و Tur-P) جراحی های ستون مهره و سیستم اعصاب مرکزی، ارتوپدی، زنان و زایمان، گوش و حلق و بینی، چشم و انواع جراحی های عمومی قابل انجام است. 

اتاق های عمل بیمارستان آیت اله کاشانی شامل زنان و زایمان با دو اتاق عمل مجهز و فعال و اتاق عمل عمومی با چهار اتاق عمل مجهز و فعال دایر می باشد. بخشی از تجهیزات اتاق عمل شامل موارد زیر است: سیستوسکوپی، یورتروسکوپی، سنگ شکن درون اندامی، میکروسکوپ چشمی Haag Streit لاپارسکوپی اشتورز، دستگاه های بیهوشی دارگر، مانیتورینگ های کامل و با تمام امکانات لازم در جراحی های مذکور، چراغهای سیالینک TrumPF، دستگاه فیکواستالاریس، میکروسکوپ مغز و اعصاب Ziezz و تختهای جراحی الکترونیکی با قابلیت وضعیت دهی لازم، انواع ساکشن الکتریکی با قابلیت مکش بالا و ساکشن سانترال، دستگاه فلورسکوپ شیماتزو، ریکاوری مجهز به مانیتورینگ کامل و ساکشن و اکسیژن برای هر تخت و ترالی کد و دستگاه الکتروشوک، سیستم دوربینهای کنترل امنیتی اتاق عمل که در سالنها نصب شده اند. 

در این بیمارستان توجه ویژه ای به امر آموزش در حوزه های مختلف شده است؛ به این منظور پرسنل به فراخور، تحت آموزش های دوره ای تخصصی و عمومی شامل CPR، کنترل عفونت، نگهداری و کار با تجهیزات اتاق عمل، استرلیزاسیون و... ، دوره های عمومی مثل تکریم ارباب رجوع، آتش نشانی، مدیریت بحران و ... قرار می گیرند. علاوه بر آن کنفرانسهای درون بخشی در حوزه فعالیتهای مختلف اتاق عمل توسط پرسنل برگزار می شود.

 اتاق عمل زنان : طبقه اول (بالای همکف) ساختمان قدیم بیمارستان و اتاق عمل عمومی : طبقه دوم ساختمان جدید بیمارستان 

اتاق عمل زنان : 51036216 و اتاق عمل جنرال : 51036431 

 اتاق عمل زنان و اتاق عمل جنرال

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha