• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 48690
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ دوشنبه ۳ مهر، ساعت 16:24
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۷/۸/۱۴

سرپرستار بخش جراحی زنان: خانم ایراندوست

بخش جراحی زنان
بخش جراحی در طبقه یک بیمارستان با 25تخت قرار گرفته است. هر بخش شامل ٥ اتاق ٤ تخته، ٣ اتاق یک تخته و ٢ اتاق ایزوله می‌باشد. یک اتاق کار تمیز و یک اتاق کار کثیف بصورت مجزا، سرویس بهداشتی ویژه معلولین، اتاق معاینه، انبار تجهیزات و یک آبدارخانه کاملاً مجهز برای هر یک از این بخشها در نظر گرفته شده است. یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد بخشهای جراحی وجود "اتاق روز" در این بخشهاست. این اتاق امکان ملاقات همراهیان بیمار با پزشکان یا پرستاران بخش را در فضایی صمیمی و راحت مهیا می سازد.
بیمارانی که تحت اعمال جراحی اورولوژی شامل جراحی TURP، TULP، TURBT، واریکوسل، انواع هرنی و یا سایر اعمال پیچیده تر جراحی نظیر نفرکتومی، اعمال جراحی ارتوپدی،جراحی زنان وزایمان ،جراحی مغز واعصاب،جراحی گوش وحلق وبینی، جراحی عروق، جراحی های کولورکتال،  جراحی توراکس و سایر جراحی های عمومی شامل آپاندکتومی و کله سیستکتومی قرار می گیرند در این بخش بستری می‌شوند.
اتاق ها دارای امکانات رفاهی کامل شامل سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون ، یخچال می باشد. همچنین هر تخت دارای یک کنسول و هر کنسول شامل اکسیژن مرکزی، ساکشن مرکزی، و سیستم احضار پرستار می باشد.

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha