• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 44485
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ سه شنبه ۲۷ تير، ساعت 17:10
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۴/۲۷

آشنایی با بیمارستان شهدا شوشتر
بیمارستان شهدا شوشتر وابسته به سازمان تأمین اجتماعی با ظرفیت 32 تخت در سال 1385 افتتاح گردیده است .این بیمارستان در حال حاضر با بیمه خدمات درمانی قرارداد دارد و به کلیه مراجعه کنندگان بیمه شده طبق تعرفه های عمومی غیر دولتی خدمات می دهد . بیماران فاقد دفترچه درمانی بصورت آزاد پذیرش شده و هزینه آنان طبق تعرفه عمومی غیر دولتی محاسبه و دریافت می گردد.

واحدهای خدمات دهنده به مراجعین :
درمانگاهها :
الف: درمانگاه عمومی : از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 24 در تمام روزهای هفته فعال است و به بیماران سرپایی و اورژانسی خدمات ارائه می دهد.
ب: درمانگاه تخصصی : از ساعت 7:30 الی 14 در روزهای غیر تعطیل فعال است و طبق برنامه زمان بندی شده پزشکان متخصص به بیماران سرپایی خدمات ارائه می دهند.
درمانگاه تخصصی دارای پزشکان متخصص داخلی، جراحی عمومی ، زنان، گوش – حلق  و بینی، ارتوپدی ،بیهوشی،ارولوژی،اطفال و دندانپزشکی می باشد.
ج: درمانگاه مامایی : در صبح روزهای عادی خدمات مامایی و تنظیم خانواده را ارائه می دهد.
د: درمانگاه دندانپزشکی : صبح روزهای عادی خدمات ارائه می نماید.

بخش های پاراکلینیک :
الف: داروخانه : در کلیه روزهای هفته از ساعت 7:30 تا ساعت 24 به بیماران سرپایی خدمات می دهد در ساعات تعطیلی داروخانه بیماران سرپایی غیر اورژانس باید به داروخانه شبانه روزی مراجعه کنند در صورتی که بیماران اورژانسی و یا قادر به تهیه دارو از بیرون نباشند داروهای اورژانسی ویا تزریقی بیمار از استوک دارویی اورژانس به بیمار داده می شود.
ب: آزمایشگاه : به صورت 24 ساعته اکثر آزمایشات بیوشیمی ، هماتولوژی ، هورمونی ، سرولوژی ، میکروبیولوژی را جهت بیماران سرپایی و بستری  انجام می دهد.
ج: بخش رادیولوژی:  به صورت شبانه روزی به بیماران  بستری و سرپایی خدمات ارائه می دهد که در حال حاضر شامل گرافی ساده و گرافی دندان می باشد

بخش ها :
بخش اورژانس: با ظرفیت 4 تخت به طور شبانه روزی به بیماران اورژانسی و سرپایی خدمات می دهد و از پزشکان متخصص داخلی ، جراحی ،زنان ، اطفال ، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی ،چشم و ارولوژی به صورت آنکال غیر مقیم استفاده می نماید.
بخش جراحی : با ظرفیت 25 تخت به بیماران در سرویس جراحی عمومی، زنان، ارتوپدی، گوش، حلق و بینی و جراحی چشم خدمات می دهد.


بخش داخلی: با ظرفیت 7تخت  به بیماران در سرویس داخلی خدمات می دهد .


بخش اتاق عمل : با داشتن 3 اتاق که هر اتاق دارای یک تخت جراحی و تجهیزات مناسب می باشدومتخصص بیهوشی بصورت آنکال 24 ساعته مقیم در بیمارستان انجام وظیفه می نماید.


زایشگاه:زایشگاه این بیمارستان با ظرفیت 5تخت و بصورت تمام وقت پذیرای مراجعین مربوطه می باشد.


موقعیت جغرافیایی:
آدرس:  شوشتر - میدان قلعه سلاسل - بلوار علامه شیخ شوشتری            تلفن :  5- 62108713-061
تلفن گویا:16-06136210113

 

 

منشور اخلاقی
بیمارستان تامین اجتماعی  شهدا شوشتر
        
 یک فرد خدمتگذار در نظام جمهوری اسلامی ایران بایددر کار او صداقت،در نگاه او محبت و حیا،در اندیشه اوخیرخواهی،در رفتار او شادابی و در تلاش او اخلاص و جدیت باشد. امام خمینی (ره)
بیمه شدگان بزرگترین سرمایه ما هستند و موجودیت ما برای خدمت توام با عزت نفس به بیمه شدگان و مستمری بگیران  گرانقدر می باشد.ما به واسطه کارکنان علاقمند ،خیر خواه با انگیزه و توانمند سعی می کنیم بهترین خدمات را به  بیمه شدگان و مستمری بگیران که  ولی نعمتان ما هستند،ارائه نماییم.
              
ما کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی تعهد می کنیم :

• پاسخگویی توأم با مسئولیت پذیری را به عنوان فلسفه اصلی کار خود بدانیم .
• حفظ عزت نفس و کرامت بیمه شدگان و مستمری بگیران در مراجعه به واحدهای اداری و درمانی در اولین اولویت کار ما قرار گیرد.
• با صبر وبردباری ،نگرش خیر خواهانه و رعایت ادب ونزاکت با همکاران و مراجعه کنندگان رفتار نماییم .
• به اصول و اهداف سازمان تعصب داشته و با عنایت به ضرورت مشارکت مردم در توسعه سازمانی ،تعهدو خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران را بعنوان یک ارزش و انگیزه سر لوحه کار خود بدانیم .
• برای افزایش رضایت مندی مشتریان ،با ارتقاء مستمر دانش علمی و مهارتهای خود،نسبت به جامعه ،حرفه ونیازهای بیمه شدگان و مستمری بگیران احساس مسئولیت نماییم.
• از مظاهر فساد اداری همچون توصیه ،تبعیض ،تشریفات اداری زائد،سوءاستفاده از موقعیت و قدرت و سوء خدمات رسانی جداً اجتناب نماییم.
• نسبت به مشکلات همکاران خود بی تفاوت نبوده و با اخلاص و جدیت و نگرش خیر خواهانه ،رشد وبهسازی مستمر را در محیط کار نهادینه نماییم .
• نهادینه کردن مشتری مداری و دفاع از منتقدین آشکار و بی پروای سیستم ،یک نگرش فلسفی مثبت در تمامی واحدهای اداری و درمانی ما باشد.


                                                                                                                                                   مدیریت و کارکنان بیمارستان شهدا شوشتر

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha