• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 40745
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۱ ارديبهشت، ساعت 10:25
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۲/۲۱

بخش داخلی

بخش داخلی  با 32 تخت فعال با بهره گیری از پزشکان متخصص داخلی ، عفونی ، نرولوژی ، فوق تخصص ریه ارائه خدمات می نماید.
در این بخش نمازخانه با امکانات جهت راحتی بیماران محترم در ابتدای بخش قرار دارند . ایستگاه پرستاری درست در وسط بخش قرار دارد و نسبت به قسمت مردان و زنان نسبتاً مسلط است، اتاق درمان جهت تسریع کار پرستار با تمامی وسایل آماده شده روبروی ایستگاه  پرستاری قرار دارد . در این بخش اتاقهای دیگر مثل اتاق پزشک ، تی شور خانه عفونی و غیر عفونی ، اتاق البسه تمیز ، اتاق البسه کثیف وجود دارد.
در هر شیفت پرستار تعریف شده جهت هر بیمار موظف به ارایه آموزش به بیمار در همان حیطه بیماری و طرز وسایل مصرفی مثل انسولین و اسپری ، دستگاه اسپیرومتری انگیزشی و .... می باشد . در هر شیفت آموزشهای ارائه شده در قسمت گزارش پرستاری قید شده و در دفتر آموزش ثبت می شود. در ابتدای هر شیفت پرستار موظف به معرفی خود به بیمار می باشد و نام خود را در تابلوی مورد نظر قرار می دهد.
تختها مجهز به Bedsid می باشد که ابتدای ورود به بخش استفاده از Bedsid به بیماران آموزش داده می شود .
بر بالین تمامی بیماران سیستم احضار پرستار قرار دارد که در صورت لزوم می توانند با پرستار خود در ایستگاه پرستاری در تماس باشند .
در شستشوی اتاق بیماران جهت بیماران سالمند دستگیره نصب شده است در راهروی بخش هندریل جهت کمک به راه رفتن افراد پیر و سالخورده و ناتوان نصب شده است . تمامی محلولهای بخش در قسمت جداگانه نگهداری و از دسترس بیماران دور می باشد.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha