• ۱۳۹۸ دوشنبه ۴ شهريور
  • اِلأِثنين ٢٤ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Monday, August 26, 2019
کلیدواژه: 32079
تاریخ انتشار:۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ شهريور، ساعت 15:40
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۵/۷

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی استاد عالی نسب تبریز یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در منطقه شمال غرب کشور می باشد که عملیات ساختمانی آن در تاریخ 18/12/1370در زمینی به وسعت 94194 مترمربع و با زیربنای 45162 متر مربع در شهرک ارم آغاز گردید و در هفته اول شهریور ماه سال 1381 مقارن با هفته دولت توسط "وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدیر عامل، رئیس هیئت مدیره سازمان تأمین اجتماعی و مسئولین محلی " مورد بهره برداری قرارگرفت و جزو اولین مراکزی است که موفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2000  از شرکت RWTUV در سال 1383 و سیستم مدیریت یکپارچه IMS بر مبنای استانداردهای بین المللی زیست محیطی ISO 14001:2004، کیفیت ISO9001:2000 و ایمنی شغلی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001:1999 در سال 1386 شده است.

بیمارستان استاد عالی نسب تبریز در راستای اجرای سیاستهای سازمان تأمین اجتماعی در عمل به تعهدات سازمانی در قبال درمان بیمه شدگان ایجاد شده و بعنوان واحد ملکی (درمان مستقیم)، در قالب نهاد عمومی غیر دولتی اداره می شود.
در حال حاضر این مرکز با داشتن 300 تخت ثابت و 299تخت فعال بعنوان  بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی در ردیف یکی از بزرگترین مراکز درمانی سازمان تامین اجتماعی درسطح کشور قرار دارد. پوشش درمانی این بیمارستان وسیع بوده و با دارا بودن بخشهای فوق تخصصی (جراحی قلب و عروق – آنکولوژی – گوارش - ریه) و بخشهای تخصصی جراحی – داخلی – اعصاب - CCU – قلب - ICU جنرال و واحدهای کلینیکی و پاراکلینیکی شامل آنژیوگرافی قلبی و مغزی – رادیولوژی – MRI –CT  اسکن – آزمایشگاه - پاتولوژی- اکوکاردیوگرافی و تست ورزش – آندوسکوپی – فیزیوتراپی - سنگ شکنی - دندانپزشکی - اورژانس و... با اتکاء بر نیروهای انسانی آگاه، مجرب، دانش مدار، معتقد و متعهد به آرمان های والای انسانی با رعایت اصل پاسخگویی و پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و رعایت منشور حقوق بیمار، همراه با حفظ کرامت انسانی با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته روز نسبت به ارائه خدمات تشخیصی و درمانی در بخشهای سرپائی و بستری برای کلیه مراجعین با اولویت بیمه شدگان تأمین اجتماعی فعالیت می نماید.

از جمله روش های تشخیصی و درمانی پیشرفته که در این مرکز ارائه می شود شامل:

 بستن عروق تغذیه کننده تومور و شیمی درمانی با تزریق مستقیم داروی شیمی درمانی به داخل عروق تغذیه کننده تومور(کموآمبولیزاسیون)

 آمبولیزاسیون فیبروم رحمی

 آمبولیزاسیون آنوریسم های مغزی

 آنژیوپلاستی اینفراپوبلیته و نجات پای دیابتی بیماران

 کنترل و درمان خونریزیهای فعال گوارشی

 استنت گذاری مری، مجاری صفراوی و ...

 پولیپکتومی 

  ا ERCP

 گاستروستومی از طریق آندوسکوپی (PEG)

 تعبیه بالن معدی

  اEUC اندوسونوگرافی تشخیصی درمانی

 تخلیه و تزریقات داخل حفرات و تومورها تحت سونوگرافی و سی تی اسکن

 نفروستومی با هدایت سونوگرافی و سی تی

 بیوپسی تحت گاید سونوگرافی و سی تی

 اعمال جراحی بزرگ شامل: توتال زانو– هیپ- آرتروسکوپی- CD گذاری مهره های گردنی و کمری– نفروکتومی و...
 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha