• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 31937
تاریخ انتشار:۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۵ شهريور، ساعت 11:29
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۵/۹/۹

پزشکان متخصص:

1-دکتر شهلا عجمی             متخصص داخلی       

سرپرستاربخش:    سرکار خانم تاتاری

بخش همودیالیز
بخش همودیالیز بیمارستان  از سال١٣٩٥ با ده تخت فعال در طبقه همکف شروع به فعالیت نمود. این بخش با استفاده از تجربه استادان محترم نفرولوژی و پرسنل پرستاری مجرب به ارائه خدمات به مددجویان عزیز همت می گمارد.
فعالیت عمده بخش همودیالیز، جلوگیری از ایجاد عوارض ناشی از افرایش سموم و مایعات بدن، به بیماران CRF (مبتلا به نارسایی مزمن کلیه)،ARF (نارسایی های حاد کلیوی)، بیماران اورژانس و بیماران میهمان می‌باشد.
بیماران CRF که نیاز به دیالیز دارند با توجه به امکانات موجود بخش با ویزیت و نظر مستقیم پزشک بخش به بخشی معرفی شده و در برنامه هفته ای قرار می گیرند. بیماران اورژانس بستری در بخشها از طریق انجام مشاوره به بخش معرفی و در نوبت دیالیز قرار می گیرند و تا زمانیکه در این بیمارستان بستری بوده و نیاز به همودیالیز دارند در نوبت قرار داده می شوند.
بیماران میهمان در صورت وجود تخت خالی پس از تماس با بیماران و اخذ معرفی از شهرستان محل اقامت و بیمارستانی که تحت همودیالیز قرار می گیرد پذیرش می‌شوند.
ویزیت پزشکان محترم داخلی و نفرولوژی، قلب و در صورت نیاز بیماران سایر مشاوره های تخصصی، اقدامات تشخیصی و پاراکلینیکی لازم شامل آزمایشهای بیوشیمی، هماتولوژی، ایمونولوژی، الکتروکاردیوگرافی، عکس قفسه سینه و ویزیت متخصص محترم تغذیه نیز در این بخش انجام می‌شود. بیماران محترم می توانند در صورت داشتن هرگونه مشکل مستقیماً پرستار مربوطه، سرپرستار بخش یا پزشک مسئول بخش را در جریان قرار دهند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha