• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
 • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
 • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 31930
تاریخ انتشار:۱۳۹۵ پنج شنبه ۲۵ شهريور، ساعت 10:52
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۵/۶/۲۵

سرپرستار اتاق عمل:   آقای  مطلب یادگاری

پزشکان جراح این مرکز:

 1. دکترمحمدحسین دباغ              متخصص جراحی عمومی
 2. دکترشکراله یادگاری                متخصص جراحی عمومی
 3. دکترکورش شفیع پور            متخصص ارولوژی
 4.  دکترسیدعبدالفتاح ناجی       متخصص چشم
 5. دکتر مسعود جهانی            متخصص چشم
 6.  دکترابوالقاسم ابراهیمی        متخصص گوش وحلق وبینی
 7. دکترمجیدتوکلی                 متخصص ارتوپدی
 8. دکترمیکائیل جعفربای          متخصص ارتوپدی
 9. دکترفیروزه فروزنده             متخصص زنان وزایمان
 10. دکتربی بی فاطمه جهانی   متخصص زنان وزایمان
 11. دکترپروین علیزاده              متخصص زنان وزایمان
 12. دکترطاهره ترشیزی           متخصص زنان وزایمان
 13. دکترفاطمه طالبی              متخصص زنان وزایمان
 14. دکترعبدالقدیرپورقاز            متخصص زنان وزایمان
 15. دکتررمضان بیانی             متخصص زنان وزایمان
 16. دکترپریسامرتضوی مقدم     متخصص زنان وزایمان
 17. دکترمنصوره موسوی           متخصص زنان وزایمان
 18. دکترسعید آرین               متخصص جراحی مغزواعصاب
 19. دکترکمال چوگان            متخصص جراحی مغزواعصاب

اتاق عمل های مرکزی
جراحی همواره به عنوان یک راه درمان مهم و گاه تنها راه درمان برای بسیاری از بیماریها به شمار می رود. در گذر زمان به مدد پیشرفت سریع تکنولوژی، متدهای جراحی نیز تغییرات زیادی پیدا کرده اند. در بیمارستان سعی شده است به یاری پزشکان متخصص و با تجربه و وجود تجهیزات منحصر به فرد و مدرن بیمارستان، خدمات متنوع و شایسته ای به بیماران ارائه شود. به یمن وجود همین تجهیزات پیشرفته و پزشکان متبحر بسیاری از این اعمال جراحی در بیمارستان قابل انجام است.
اعمال جراحی متنوع دیگری نظیر هیسترکتومی و کله سیستکتومی نیز در این مرکز به کمک لاپاراسکوپ انجام می شود. اعمال جراحی پروستاتباز و TURP))، برداشتن سنگهای ادراری به کمک یورتروسکوپ، اعمال جراحی تخصصی کودکان، جراحی های پیچیده در بیماران دچار سرطانهای معده، مری، کلیه کولون و سایر قسمتهای دستگاه گوارش، جراحی های ستون مهره و سیستم اعصاب مرکزی، جراحی های اورتوپدی، جراحی های زنان و زایمان، جراحی های گوش، حلق، بینی و چشم از نمونه های دیگر اعمال جراحی قابل انجام در بیمارستان است.
٤ اتاق عمل مدرن بیمارستان واقع در طبقه اول که امکان تصویربرداری حین جراحی را فراهم می کند، انجام بزرگترین و پیچیده ترین اعمال جراحی را در این بیمارستان را میسر کرده است. بخشی از تجهیزات اتاق عمل شامل موارد زیر است:  سیستم های پیشرفته  سیستوسکوپی، یورتروسکوپی، برونکوسکوپی، انواع لاپاراسکوپ، آرتروسکوپ ،دستگاههای بیهوشی معتبر دراگر، فابیوس ، مانیتورینگ های کامل و با تمام امکانات لازم دراعمال جنرال با تجهیزات کامل، لارنگوسکوپ فیبراپتیک جهت Difficult Intubations، چراغهای سیالتیک Triumph، Martin و ALM ، تخت های الکترونیکی با قابلیت انجام انواع پوزیشن های لازم،  میکروسکوپ های زایس جهت اعمال جراحی چشم، گوش و مغز و اعصاب، میکروسکوپ Moller برای اعمال جراحی چشم، دستگاه فیکو جهت اعمال کاتاراکت، کوترهای دوقطبی، بای پولار،  ساکشن های Medela با قدرت مکش بالا و بدون صدا، دستگاه فلوروسکوپ c-arm،  تخت های انتقال بیماران که مجهز به انواع پوزیشن ها و Bed side می‌باشد، اکسیژن و N٢O سنترال، مورد استفاده قرار می گیرد، سیستم HIS جهت سرعت و سهولت در انجام کار، دستگاههای الکتروشوک با پدل های داخلی و خارجی، دستگاه ABG، دستگاه رادیولوژی پرتابل ودستگاه اتوکلاو پلاسما ،وست شوی  واتوکلاو های مجهز.
در طراحی ساختمان توجه ویژه ای به امر آموزش در حوزه های مختلف شده است. به این منظور دو فضای خاص و وسیع و مجهز به سیستمهای سمعی بصری در نظر گرفته شده است. تا بیماران و نیز پرسنل به فراخور، تحت آموزشهای دوره ای قرار گیرند.
علاوه بر این اتاقهای خاصی مخصوص پزشکان مهمان (ایرانی وخارجی) بیمارستان طراحی شده تا در زمان حضور این پزشکان مورد استفاده قرار گیرند.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha