• ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
  • اِثَّلاثا ١٨ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Tuesday, August 20, 2019

 

مسئول واحد پذیرش: خانم اسفندیارپور

 

- پذيرش بيمار در بیمارستان غرضی، بصورت 24 ساعته در سه شیفت صبح عصر و شب صورت میپذیرد.

- پذیرش بیماران اورژانس در تمامی طول شبانه روز و بیماران الکتیو (غیر اورژانسی) به دلیل نیاز به وقت کافی جهت انجام اقدامات درمانی و آمادگی قبل از عمل و رفاه حال سایر بیماران فقط تا ساعت 23 انجام میگیرد.

- بدلیل اهمیت تطبیق مشخصات بیمار با مشخصات شناسنامه یا کارت شناسایی معتبر دارای شماره ملی در هنگام پذیرش الزامی میباشد. ( برای دختران بالای 15 سال شناسنامه عکس دار الزامی است )

- حضور والدین برای بیماران زیر 18 سال که عمل جراحی دارند الزامی است.

- برای بیماران زایمانی ( سزارین و زایمان طبیعی ) وجود شناسنامه پدر و مادر نوزاد الزامی است.

- پذیرش بیماران منوط به ارائه دستور بستری مهر شده توسط پزشک مربوطه میباشد.

- از به همراه آوردن هرگونه وسیله اضافی از قبیل پتو، بالش، ملحفه و ... بدلیل رعایت نکات بهداشتی به داخل اکیدا جلوگیری بعمل میآید و در صورت نیاز به وسایل اضافی همراه بیمار بایستی به بخش مراجعه نمایید.

- در صورتی که استفاده از بیمه ای خاص برای شما امکان پذیر است سریعاً به منشی بخش اطلاع دهید و جدول مخصوص بیمه های طرف قرارداد با این مرکز را جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز و مواردی که مورد قبول بیمه شما نمیباشد را بدقت مطالعه نمائید.

- مدارک درخواستی توسط مسئول پذیرش، منشی و یا کارشناس بیمه نظر را سریعاً جهت تغییر نوع بیمه ارائه نمائید زیرا تاخیر در ارائه مدارک، تسویه حساب شما را با مشکل مواجه و به تاخیر می اندازد.

- هنگام بستری بر اساس نوع بیمه مدارک خاصی لازم است که بیمار یا همراه وی از متصدی پذیرش یا منشی بخش اطلاعات لازم را دریافت می کند و در اولین فرصت مدارک را تهیه و تحویل منشی بخش بدهد. ( کپی دفترچه ، معرفی نامه و . . . )

- در صورتی که هنگام پذیرش بیمار در خصوص مشخصات بیمار اشتباهی رخ داده باشد سریعاً جهت تغییر ارائه مشخصات پرسنل بخش را در جریان قرار دهید تا در هنگام ترخیص جهت بیمار شما مشکی به وجود نیاید.

- انجام سزارین بصورت دلخوان و بدون دلیل پزشکی در تعهد بیمه ها نمی باشد و بیمار باید هزینه عمل را بصورت آزاد پرداخت نماید.

- در صورت تمایل به آوردن غذا برای بیماران از خارج از بیمارستان حتما سرپرستار بخش و یا مسئول شیفت را در جریان بگذارید.

- استفاده از دفترچه بیمه دیگران پیگرد قانونی دارد . و دفترچه بیمارتوقیف وتحویل اداره تامین اجتماعی می گردد .

 

شماره تلفن واحد پذیرش: 41422220