• ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۱ شهريور
  • اِلأَحَّد ٢٢ محرم ١٤٤١
  • Sunday, September 22, 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مسئول واحد کمیسیون و شورا پزشکی: خانم موسوی

شورای پزشکی این مرکز علاوه بر تائید استراحت های پزشکی مازاد بر 60 روز بیمه شدگان تأمین اجتماعی این شعبه ، شهرستان های بافت ، شهربابک ، ارزوئیه ، رابر را نیز پاسخگو می باشد. کلیه مراجعین از طریق شعبه مربوطه طی تماس تلفنی با این مرکز جهت تائید استراحت پزشکی به صورت تلفنی هماهنگ و در تاریخ مقرر به این واحد درمانی (شورای پزشکی) مراجعه و بعد از پایان جلسه و رأی نهایی ، از طریق پست به آن شعبه عودت داده می شود.

کمیسیون پزشکی نیز علاوه بر سیرجان شهرستان های بافت ، شهربابک ، ارزوئیه ، رابر را نیز پاسخگو می باشد. کمیسیون پزشکی در روزهای شنبه ، یکشنبه ، سه شنبه هر هفته برگزار می گردد. در صورت افزایش مراجعین روزهای چهارشنبه و پنج شنبه نیز برگزار می گردد.

کلیه اقدامات پاراکلینیک مراجعین سیرجان اعم از آزمایش ، نوار قلب ، رادیوگرافی ، با توجه به سن و نوع بیمه متقاضی در این بیمارستان انجام و سپس توسط پزشک معتمد  معاینه می گردد.

کمیسیون مربوط به سایر شهرستان ها بعد از اتمام مراحل پاراکلینیک که در همان شهر انجام می شود ، فقط جهت معاینه و تکمیل پرونده به این بیمارستان مراجعه و بعد از معاینات فوق توسط پزشک معتمد از طریق پست به شعبه مورد نظر ارسال می گردد.

ضمناً در صورت تشخیص پزشک، معاینه ، اکو کاردیوگرافی و سونوگرافی نیز در این مرکز انجام می گردد.

ساعت و روز تشکیل کمیسونهای پزشکی مشاغل آزاد – رانندگان و شورا ها ی پزشکی بیمارستان به شرح ذیل می باشد :

1- کمیسیونهای بدوی : که پرونده های  فنی  متقاضیان از شعبه تامین اجتماعی جهت تعیین درصد نقص عضو و از کار افتادگی که در صورت بیماری یا حادثه باشد به کمیسیون فرستاده میشود و در روزهای شنبه ساعت 14 تشکیل می شود .

2- کمیسونهای مشاغل آزاد (رانندگان – قالیبافی – خادمین مسجد و غیره ..... ) :
افراد با معرفی نامه از شعبه تامین اجتماعی سیرجان – بافت – حاجی آباد – ارزوئیه –شهربابک به این واحد مراجعه می نمایند. مراجعین شعبه سیرجان جهت آزمایش فرستاده شده و سپس نوار قلب  و فیش مربوطه پرداخت میشود و شعب دیگر با معرفی نامه و جواب آزمایش و نوار قلب مراجعه می نمایند فقط فیش حق حضور در کمیته می پردازند وبه کمیسیون فرستاده می شوند این کمیسیون روزهای دوشنبه – چهارشنبه – پنج شنبه برگزار می گردد.

3- شوراهای پزشکی : مراجعین با معرفی نامه از بیمه تامین اجتماعی سیرجان و شهرهای ذکر شده که استراحت بالای 60 روز دارند مراجعه و نوبت شورای پزشکی داده میشوند . و جواب هر سه کمیسیون از طریق اداره پست به شعب مربوطه  پست می شوند این کمیسیون (روزهای یکشنبه ساعت 14) برگزار می شود.
ضمنا روزانه مراجعین اختیاری و کارگران ساختمانی توسط پزشکان معتمد سازمان معاینه می شوند و تائید استراحتهای پزشکی زیر 60 روز نیز روزانه توسط پزشکان معتمد سازمان آقایان دکتر پورسینا – و دکتر شیبانی ) بررسی و تعیین تکلیف می گردند.

دفتر کمیسیون و شورای پزشکی بیمارستان غرضی در قسمت درمانگاه واقع شده و شماره تلفن این واحد: 41422266 می باشد.