• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۰ خرداد
  • اِلخَميس ١٦ شوال ١٤٤۰
  • Thursday, June 20, 2019

 

 


هوالشافی


نکات قابل توجه در پذیرش بستری بیماران گرامی و ارجمند بیمارستان


بیمار ارجمند ، ضمن آرزوی  شفای کامل و آرزوی  برقراری  سلامت و شادابی برای شما و باز گشت هر چه زودتر  بیماران گرامی به  جمع خانواده عزیز خود،از اینکه با انتخاب این مرکز درمانی ،اعتماد خود را به حسن ارائه خدمات درما نی این بیمارستان ابراز نموده اید، از شما سپاسگزاریم                      
نظربه کثرت بیماران گرامی که تمایل به بستری و درمان در این مرکز را دارند، به منظور اینکه ما نیز بتوانیم جوابگوی عزیزان گرامی باشیم و تمام ظرفیت درمانی خودرا هرچه بهتر، بیشتر و ایمن تر، به بیماران گرانقدر خود ارا ئه نماییم

در رابطه با سابقه مصرف دارو ، حتما مراتب را به پزشک محترم معالج و سایر پزشکان معاینه کننده مطرح فرمایید. مصرف بعضی از داروها نظیر آسپرین ، هپارین ، و ... می تواند در حین عمل جراحی تاثیر منفی داشته باشد.

پس از گرفتن دستور بستری ازپزشک معالج ، جهت اخذ  راهنمایی و ادامه روند بستری شدن در بخش ، به واحد مدارک پزشکی  ( سمت چپ ورودی سالن بیمارستان) ، مراجعه فرمایید.


مدارک لازم برای بستری

 

- دستور بستری پزشک


- برگ دستورات پزشک


- تصویر صفحه اول دفتر چه برای بیمه شدگان تامین اجتماعی یک برگ برای سایر بیمه شدگان  دو برگ


- بیمه شدگان نیر و های مسلح که دوران خدمت سربازی خود را طی مینمایند باید برای بستری شدن معرفینامه از محل خدمت همراه داشته باشند.


- در جراحیهای بستن لوله های رحمی و بستن لوله مردان ، خارج نمودن رحم ،کورتاژ ، تخلیه پستان  ،  خارج نمودن تخمدانها حضور همسر با شناسنامه الزامیست.


- بیمه شدگان  محترم کمیته امداد معرفینامه از کمیته امداد و دو برگ تصویر معرفینامه و 2 برگ تصویر صفحه اول شناسنامه.


در ضمن قبل از رفتن به بخش مربوطه خواهشمند است پمفلت آشنایی با بیمارستان حکمت را از واحد مدارک پزشکی دریافت نمایید.