فراخوان خاطره نویسی

امام علی علیه السلام فرمودند : رَأْیُ الشَّیْخِ أَحَبُّ إِلَیَّ مِنْ جَلَدِ الْغُلَامِ
رای و نظر سالخورده ، در نزد من از چالاکی و بی باکی جوان محبوبتر است.
سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد  به منظور تدوین دفتر دوم " کتاب خاطرات ماندگار " با هدف انتقال آموزه ها و تجربیات بازنشستگان و مستمری بگیران معزز به نسل های امروزی اقدام نماید. لذا  بدینوسیله ازتمامی بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی دعوت به عمل می آورد تا خاطره یا خاطرات شغلی و تجارب مدیریتی موفق و آموزنده خویش را تا مورخ 20‏‏/11‏‏/95 به اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان و مستمری بگیران این سازمان ارسال نمایند.
آثار ارسالی می بایست در قطع A4  ودر صورت تایپ خاطرات در فرمت WORD تهیه و تنظیم شود .هر شرکت کننده ملزم است  همراه با خاطرات یک قطعه عکس ٤*٣ با کیفیت مناسب در قالب JPEG و پشت نویسی شده با مشخصات کامل هویتی شامل : نام و نام خانوادگی ، نوع فعالیت ، نام محل کار ، آدرس منزل ، شماره های تلفن ثابت  و همراه و آدرس پست الکترونیکی به نشانی اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان ؛ تهران‏‏- خ کارگر شمالی‏‏- نرسیده به چهار راه فاطمی‏‏- نبش کوچه ستاره – ساختمان شماره 4 تامین اجتماعی‏‏- طبقه 5  ارسال نمایند.


 

آگهی فراخوان شناسایی پیمانکاران در خصوص  سیستم پیام کوتاه و UssD

سازمان تأمین اجتماعی در نظر دارد نسبت به شناسایی و ارزیابی کیفی اشخاص حقوقی ( پیمانکاران ) واجد شرایط وصلاحیت جهت تولید نرم افزار سامانه پیام کوتاه  و  Ussd مورد نیاز خود اقدام نماید . لذا از کلیه اشخاص حقوقی واجد شرایط دعوت بعمل می آید تا از تاریخ انتشار این آگهی لغایت روز چهارشنبه  مورخ 03 /09 /95  با ارائه معرفی نامه کتبی جهت دریافت اسناد ارزیابی کیفی از ساعت 8 صبح لغایت 30 /16 بجز ایام تعطیل ، به اداره  دبیرخانه مرکزی سازمان  به نشانی : تهران - خیابان آزادی -  جنب وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی- سازمان تأمین اجتماعی مرکز- پلاک 345 – ساختمان مرکزی - طبقه 2 مراجعه نموده و اسناد مربوطه را دریافت و پس از تکمیل به همراه مدارک خواسته شده ظرف حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه  مورخ 17 /09 /95 مدارک مربوطه را درپاکت دربسته به نشانی فوق الذکر –طبقه 7 – دبیرخانه حراست تسلیم نمایند ..
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص نحوه دریافت و تحویل مدارک ، می توانند  با شماره تلفن 64503427  تماس حاصل نمایند .

  فراخوان همایش چالش ها و راهکارهای امنیت فضای تبادل اطلاعات در حوزه تامین اجتماعی

دریافت فایل

 

 

 

 

 


 دومین فراخوان اعطای پروانه فعالیت کارگزار رسمی برون مرزی سازمان تامین اجتماعی

سازمان تأمین اجتماعی ج.ا.ایران در نظردارد مطابق ضوابط و مقررات  و  به منظور خدمت رسانی به شرکای اجتماعی خویش، نسبت به جذب کارگزار رسمی برون مرزی برای فعالیت اموربیمه ایرانیان ساکن در خارج از کشور  جهت کشورهای آذربایجان، ازبکستان، ارمنستان، تاجیکستان، ترکمنستان، فرانسه، قزاقستان، قرقیزستان، گرجستان، عراق (اقلیم کردستان، کربلا و نجف) و مالزی از طریق برگزاری آزمون یا مصاحبه اقدام نماید. لذا کلیه افراد حقیقی و حقوقی می توانند از تاریخ ٢٧ /٠٧ /١٣٩٥ لغایت ١٥ /٠٨ /١٣٩٥ پس از تعیین کشور محل فعالیت،  فرم درخواست مربوطه و مدارک لازم را به اداره کل اتباع به نشانی: تهران، میدان توحید، خیابان نصرت غربی، پلاک ٢٧، ساختمان شماره ٧ تأمین اجتماعی، طبقه سوم(کدپستی ١٤٥٧٨٧٦٤٣٣) یا به ایمیل این اداره کل به نشانی mss.dep@tamin.ir ارسال نمایند.

١ - شرایط عمومی و اختصاصی:
الف- شرایط عمومی
١-  اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور ج.ا.ایران.
٢-  دارابودن حداقل ٢٧ سال و  حداکثر ٦٠ سال تمام.
٣-  انجام خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت دائم برای آقایان.
٤-  برخورداری از توان جسمی و روحی لازم و عدم اشتهار به فساد اخلاقی و مالی.
٥- دارابودن حداقل مدرک تحصیلی لیسانس .
٦- عدم سابقه محکومیت کیفری مؤثر.
٧- عدم اعتیاد به مواد مخدر.
٨-  نداشتن سوء سابقه حرفه ای، مالی، اداری و ...
٩-  توانایی فراهم نمودن امکانات مناسب و در شأن مخاطبین ایرانی خارج از کشور .

تبصره ١ : بررسی و تأئید احراز شرایط فوق برعهده ادارات کل اتباع، امور کارگزاری های رسمی و  دفتر مرکزی حراست سازمان تأمین اجتماعی است.
تبصره ٢ : خانواده های محترم شهداء، جانبازان و ایثارگران در شرایط مساوی نسبت به سایر متقاضیان در اولویت هستند.
ب-  شرایط اختصاصی
١- اشخاصی که بازنشستگی و یا قطع رابطه استخدامی آنان با سازمان  خویش ناشی از آراء هیأتهای تخلفات اداری و اخراج باشد نمی‌توانند متقاضی به عنوان کارگزار رسمی برون مرزی باشند.
٢- سپردن تضمین و یا وثیقه ملکی بنام سازمان تأمین اجتماعی و یا بیمه نامه مسئولیت حرفه ای بر اساس میزان و شرایط اعلامی از سوی سازمان در هنگام عقد قرارداد الزامی خواهد بود.

٢ – مدارک مورد نیاز :
١-٢- تکمیل فرم درخواست متقاضیان اعطای پروانه فعالیت کارگزار رسمی برون مرزی سازمان تامین اجتماعی منضم به یک قطعه عکس. 
٢-٢- یک قطعه عکس ٤×٣ جدید زمینه روشن
٣-٢-تصویر شناسنامه، کارت ملی و گذرنامه (حاوی روادید معتبر مربوط به کشور مورد تقاضا).
٤-٢- تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری.
٥-٢- تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
٦-٢- در خصوص کارگزاران و نمایندگان اجرایی یا افراد وابسته به سایر نهادها مجوز فعالیت و گواهی حسن انجام کار.
    نکته: ارسال تصاویر اسکن شده کلیه مدارک فوق از طریق ایمیل امکان پذیر می باشد.

٣ – مهلت ارسال مدارک:
متقاضیان باید مدارک لازم را حداکثر تا پایان روز ١٥ /٠٨ /١٣٩٥ به اداره کل اتباع ارسال تا مطابق با ضوابط مورد بررسی قرار گیرد. لازم به ذکر است به مدارک ناقص یا واصله پس از تاریخ مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تذکر:  اطلاع رسانی در این خصوص منحصراً‌ از طریق سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی صورت می پذیرد و تقاضا می شود از هرگونه مراجعه حضوری به ستاد مرکزی و سایر ادارات سازمان اکیداً خودداری نمایید. درصورت وجود ابهام یا سوال می توانید با ایمیل اداره کل اتباع ارتباط برقرار نمایید.  (ایمیل اداره کل اتباع:  mss.dep@tamin.ir) (آدرس سایت اداره کل اتباع: mss.tamin.ir)

 

دریافت فرم


فراخوان ویژه همکاران: تشکیل بانک اطلاعاتی از همکاران فعال در حوزه های فرهنگی، اجتماعی، علمی،  ورزشی و...

همکاران گرامی
همان طور که اطلاع دارید ، با توجه به تنوع فعالیتهای تامین اجتماعی  ، نیروهایی با تخصص های بسیار متنوع در  این سازمان اشتغال به کار دارند. همچنین گستردگی قلمرو جغرافیایی حوزه فعالیت سازمان ، کارکنانی بافرهنگهای گوناگون ساکن در  ایران عزیز را در خود جای  داده است. از طرفی در صورتی که  علایق ، استعدادها و توانمندیهای فردی را نیز به این مولفه ها بیفزاییم ، بی تردید  شاهد طیف  گسترده ای از قابلیتهایی خواهیم بود که  فراتر از حوزه وظایف کارکنان در سازمان تجمیع شده است.
در همین چارچوب معاونت فرهنگی – اجتماعی سازمان (اداره کل امور فرهنگی اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان ) به منظور شناخت توانایی های همکاران در حوزه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، علمی ، ورزشی و... در صدد تهیه بانک اطلاعاتی جامعی در این خصوص می باشد. .
از این رو از همکاران واجد شرایط  درخواست می نماییم ، جهت درج اطلاعات شان در این بانک اطلاعاتی و معرفی در نشریه تامین نسبت  به ارسال بیوگرافی خود و اشاره به قابلیت های شان در زمینه های مذکور، موفقیتها ، دستاوردها و...  اقدام نموده ،  اطلاعات هویتی و پرسنلی ،  شماره تلفن و ایمیل را هم فراموش نفرمایید.  لازم به ذکر است ، پس از بررسی توانمندی همکاران گرامی ، در مناسبتهای مختلف  سال جاری  به تعدادی از این  همکاران محترم هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.
تماس با ما:
ارسال نامه به نشانی: تهران- خیابان کارگر شمالی - نرسیده به فاطمی – نبش کوچه ستاره – پلاک یک – ساختمان شماره 4 تامین اجتماعی – طبقه چهارم –کد پستی 1418654718 -    اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی بیمه شدگان و کارکنان – معاونت فرهنگی – اجتماعی سازمان.
ایمیل معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان: farhangi@tamin.ir
لطفا پشت پاکت یا در قسمت موضوع ایمیل مرقوم فرمایید: بانک اطلاعاتی همکاران – معاونت فرهنگی- اجتماعی
شماره تلفن:64028119-021

دریافت فرم تکمیل اطلاعات (Word /PDF)


 

 

فراخوان ارائه مقالات در حوزه ورزش و سلامت

همکاران محترم سازمان تامین اجتماعی

سازمان تامین اجتماعی با هدف افزایش بهره وری و اعتلای سازمان و ارتقاء نیروی انسانی به عنوان سرمایه اصلی و محور توسعه ، تصمیم به بازنگری و گسترش فعالیتهای ورزشی و تربیت بدنی در قالب یک برنامه راهبردی را دارد تاضمن دستیابی به اهداف فوق ، موجب شادابی بیشتر و افزایش شاخص سلامتی همکاران گرامی شود. لذا در پی تصویب و آغاز فعالیتهای شورای ورزش  و سلامت سازمان ، از تمامی همکاران ارجمند و صاحب نظران فعال در حوزه ورزش و تربیت بدنی دعوت می شود، نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص روشهای دستیابی به اهداف پیشگفت در تمامی سطوح ( منطقه ای ، استانی و کشوری ) به صورت مکتوب و از طریق پست الکترونیکی d_varzesh@tamin.ir  ویا  نمابر شماره  66580692 به دبیرخانه شورا ارسال نمایند.

شایان ذکر است،  از مقالات برتر ارائه شده در حوزه ورزش و سلامت سازمان به نحو شایسته تقدیر خواهد شد.
در ضمن دبیرخانه شورای ورزش و سلامت سازمان از ساعت 9 صبح تا 16  روزهای دوشنبه هر هفته با شماره تماس 66580744  آماده پاسخگوئی به همکاران محترم است.


 

 

 

فراخوان همکاری تدوین مطالب حوزه بیمه های اجتماعی و تامین اجتماعی ویژه کودکان و نوجوانان

با توجه به مصوبه هیئت مدیره محترم سازمان تامین اجتماعی در خصوص ضرورت ارتقاء دانش و فرهنگ بیمه های اجتماعی و ترویج مفاهیم بیمه و تامین اجتماعی در کتب درسی و مقاطع مختلف آموزش و پرورش، بدینوسیله از کلیه همکاران و صاحبنظران سازمانی و غیر سازمانی برای همکاری در این زمینه دعوت به عمل می آید. بر این اساس دبیرخانه کارگروه تدوین راهبردی مطالب حوزه تامین اجتماعی در کتب درسی آمادگی خود را برای دریافت هرگونه طرح، پیشنهاد و یا مطالب آماده در قالب های آموزشی با اولویت موضوعات زیرو محور خدمات سازمان تامین اجتماعی اعلام می دارد:

 

 

1. گسترش و ترویج مفاهیم بیمه های اجتماعی به زبان ساده

2. معرفی جامع کارکردهای بیمه های اجتماعی و تامین اجتماعی در نظام توسعه ای کشور به زبان و مفاهیم ساده (نظیر حوزه های درمانی، بازنشستگی، حوادث ناشی از کار و...)

3. ارائه مفاهیم در قالب حکایتهای کوتاه

4. ارائه عبارات و پیام های ارتباطی نوشتاری کوتاه به زبان ساده

5. ارائه هرنوع قالب مناسب ارتباطی و آموزشی برای رده های سنی کودکان و نوجوانان با هدف ترویج فرهنگ تامین اجتماعی

6. خلق شخصیت برای انتقال مفاهیم به زبان ساده برای مخاطبین

متقاضیان می توانند طرحهای پیشنهادی خود را از طریق ایمیل: amozesh.pajohesh@tamin.ir و یا به آدرس اداره کل آموزش و پژوهش سازمان تامین اجتماعی، واقع در خیابان آزادی، پلاک 345، کدپستی: 1457965595(تلفن:64503158 ، نمابر :66580715 )، ارسال نمایند. این فراخوان دائمی بوده و طرحهای ارسالی در توالی سه ماهه ( مرحله اول تا تاریخ 20 /12 /1393) ، توسط کمیته داوری مورد بررسی قرار می گیرد. اداره کل آموزش و پژوهش امکان پرداخت حق التالیف از اعتبارات آموزشی را نیز برای مولفین فراهم می آورد.

دبیرخانه کارگروه تدوین راهبردی مطالب حوزه تامین اجتماعی در کتب درسی

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی