• ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
  • اِلأَحَّد ١٢ شوال ١٤٤۰
  • Sunday, June 16, 2019

 

 

سامانه نوبت دهی تلفنی

سامانه هر روز از ساعت 7 صبح الي 23 با شماره تلفن 33438201 جهت روز جاری و روز بعد آماده نوبت دهي مي باشد داشتن كد ملي جهت دريافت نوبت و هنگام مراجعه به بيمارستان الزامي است سامانه در ابتداي تماس اسامي تخصصهاي موجود در درمانگاه را قرائت کرده و به هر کدام عددی 1 رقمی اختصاص می دهد که شما باانتخاب تخصص به مرحله انتخاب پزشك مورد نظر در آن گروه تخصص هدايت مي شويد و سپس با انتخاب عدد اختصاص داده شده به پزشك مورد نظر كه توسط سامانه قرائت مي شود به مرحله ورود کد ملی جهت ثبت در سامانه وارد می شوید . پس از ورود عدد 10 رقمي كد ملي و زدن كليد * در صورت صحيح بودن به مرحله پاياني و اخذ نوبت وارد مي شويد كه در اين مرحله با توجه به اولويت تماس نوبت شما با يك شماره اعلام مي گردد و چنانچه نوبتهای پزشك تمام شده باشد پيغامي به همين مضمون قرائت مي گردد . توجه داشته باشيد كه در زمان مراجعه به بيمارستان جهت پذيرش شماره نوبت خود را به متصدی پذيرش اعلام نماييد. شايان ذكر است از اول بهمن ماه 92 سامانه جديدي راه اندازي شده كه قادر به شناسايي شماره تلفن تماس گيرنده بوده و در صورت كنسل شدن حضور پزشك قادر به اطلاع رساني به تماس گيرنده مي باشد.

جهت سهولت و تسریع در دریافت نوبت جدول زیر می تواند به شما کمک نماید.

 

 

 

 

 

 

 

   به منظور رفاه حال مراجعین و تسریع دریافت نوبت پزشکان متخصص دو دستگاه وب کیوسک در درمانگاه سرپایی بیمارستان امام علی(ع) زرند نصب و راه اندازی گردیده که مراجعین می توانند تاییدیه نوبتهای اخذ شده از کلیه رسانه ها (تلفن/یو اس اس دی / سایت /اپلیکیشن موبایل  ) که قبلا از سامانه دریافت کرده اند را با وارد کردن کد ملی در دستگاه وب کیوسک چاپ کرده و بدون مراجعه به پذیرش سرپایی بیمارستان مستقیما" به منشی پزشک مورد نظر ارائه نمایند.


 

نکات مهم :

1-   راه اندازي سامانه نوبت دهي تلفني به جهت سهولت اخذ نوبت بنا به تقاضاهاي مكرر مراجعين به منظور جلوگيري از اتلاف وقت و هزينه بيماران از برنامه هاي محقق شده سازمان تامين اجتماعي در بيمارستانهاي استان كرمان بوده كه با توجه به موفق بودن در آينده نزديك در كل كشور اجرا خواهد شد.
2-  عليرغم اطلاع رساني به روشهاي مختلف در خصوص ساعات پاسخ گويي سامانه براي نوبت دهي كه از ساعت 12 تا 23 هر روز براي روز بعد مي باشد متاسفانه بيماران در ساعاتي غير از آن (به خصوص قبل از 12 ظهر) اقدام به تماس با سيستم مي‌نمايند كه ضمن تحميل بار اضافه به دستگاههاي مخابرات منجر به پيغام " تلفن مورد نظر پاسخگو نمي باشد" توسط سيستم مخابرات شهرستان مي شوند .
3- بيماران بايد جهت تماس با سيستم فقط از شماره اعلام شده 33438201 استفاده نمايند و در صورت مشغول بودن از كليد تكرار گوشي تلفن خود استفاده نمايند تا احتمال موفقيتشان در اتصال به خطوط ارتباطي بيشتر شود زيرا تعداد هشت خط تلفن كه به اين امر اختصاص داده شده در مركز مخابرات زرند پي‌در‌پي شده و در صورت مشغول بودن به صورت خودكار به شماره ديگر انتقال ميابد و مشترك نبايد جهت پيدا كردن شماره خط آزاد با روش سعي و خطا وقت خود را بيهوده تلف نموده و احيانا با گرفتن شماره اشتباه موجبات مزاحمت براي شماره هاي همجوار را ايجاد نمايد. (اين مسئله مكررا اتفاق افتاده كه شكايات زيادي را بدنبال داشته و حتي موجب سلب شماره نيز شده است.)
4- با توجه به تعداد محدود پزشكان متخصص ، نوبتهاي ارائه شده بعضي تخصصها از جمله دندانپزشكي در دقايق اوليه شروع نوبت دهي (تقريبا 10 دقيقه اول) به تماس گيرندگان از شهرستان زرند و حتي شهرستانهاي راور و كوهبنان ، اختصاص يافته و به ساير تماس گيرندگان پيغام تمام شدن نوبت اعلام مي شود كه به دليل غيرحضوري بودن و عدم مشاهده نوبتهاي داده شده ، پذيرفتن اين مسئله براي بعضي از مردم مشكل است اگر چه ديدن مراجعيني كه با همين سامانه نوبت دريافت نموده و روز بعد براي ويزيت مراجعه مي نمايند براي همگان ميسر است.
5- آمار نوبتهاي داده شده از طريق اين سامانه بيانگر پاسخگويي موفق به حدود 60 نفر ، تنها در نيم ساعت اوليه شروع نوبت دهي مي باشد.
6- در نظر سنجيهاي متعدد بعمل آمده از مراجعين افزايش رضايت بيماران به خصوص ساكنان روستاها و شهرهاي اطراف از قبيل كوهبنان،راور ، پابدانا  و ... كه امكان حضور و شب خوابي در نيمه‌هاي شب براي دريافت نوبت برايشان مقدور نبود ، مشهود است.
7- اين بيمارستان همواره متقاضي جذب پزشكان متخصص بوده و بدينوسيله تقاضا و آمادگي خود را براي تكميل و توسعه تخصصهاي خود اعلام مي نمايد تا با همكاري وزارت بهداشت و مسئولين شهرستان بتواند رضايت بيمه شدگان محترم تامين اجتماعي و ساير همشهريان را جلب نمايد.

 

 

برگشت به صفحه نخست