• ۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور
  • اِسَّبِت ٢٢ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Saturday, August 24, 2019

  با سلام و آرزوی سلامتی،ضمن خوشامدگويي به شما عزیزان که این بیمارستان را جهت درمان انتخاب نموده اید ، با رعایت  موارد ذیل ما را در ارائه خدمات مطلوب به شما بیماران محترم و استفاده بهینه از امکانات موجود یاری فرمائید.
1) در هنگام بستری کلیه لوازم قیمتی و زیورآلات خود را به همراهان تحویل دهید، زیرا بیمارستان هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ و نگهداری اشیاء و وسایل شخصی شما و مفقود شدن آن ندارد.
2) پس از تحویل پرونده از واحد پذیرش، سریعاً و بدون وقفه به بخش مربوطه جهت بستری شدن مراجعه نمائید تا در روند پذیرش و بستری سایر بیماران خللی ایجاد نگردد و در صورتيكه سابقه بيماري خاص و يا مصرف دارو در منزل داشته ايد حتماً پزشك و پرستار را مطلع كنيد.
3) لوازم شخصی و بهداشت فردی خود شامل : بشقاب،قاشق و چنگال، لیوان، حوله، مسواک و خمیردندان، دستمال کاغذی و سایر موارد مورد نیاز را به همراه داشته باشید.(لباس بیمار توسط بیمارستان تامین می گردد).
4) ساعت توزيع غذا، آبجوش و ميان وعده در بخشهاي بستري : صبحانه: ساعت7-6 صبح ،ناهار: 13-12 و شام : ساعت 19-18مي باشد.
5) در هنگام بستری به کلیه توصیه های درمانی، بهداشتی و مقرراتی که توسط مسئولین بخش مربوطه به شما ارائه می گردد توجه نموده و دقیقاً اجرا نمائید و بدون اطلاع و مجوز مسئول بخش، از بخش بستری خود خارج نشوید.
6) هر بيمار داراي يك دستبند شناسايي ميباشد كه مشخصات بيمار روي آن قيد شده كه در طول بستري بايد اين دستبند را بر مچ دست خود داشته باشد تا در طول درمان (زمان انجام آزمايشات،دارودهي و سونوگرافي و...) اشتباهي پيش نيايد.
7) روزهای ملاقات در این مرکز دوشنبه،چهارشنبه و جمعه از ساعت 14:30تا 16:30بعدازظهر می باشد؛ لذا به همراهان توصیه میگردد جداً از مراجعه به بیمارستان در غیر از ساعات تعیین شده خودداری نمایند.
8) با توجه به محدودیت فضای حیاط بیمارستان و ممنوع بودن ملاقات جهت کودکان زیر 12 سال از آوردن این عزیزان در ساعات ملاقات خودداری نمائید.
9) از آوردن مواد غذایی فاسد شدنی، شیرینی تر، گل های طبیعی و ریشه دار به دلیل مستعد بودن جهت انتقال عفونت و بیماریهای بیمارستانی جداً خودداری فرمائید.
10) نیاز بیمار جهت داشتن همراه در بخش بنا به دستور پزشک معالج بوده و با هماهنگی سرپرستار/مسئول شيفت بخش کارت همراه صادر می گردد.
11) با توجه به اینکه ساعت 8 شب زمان استراحت و خاموشی بخش می باشد، لذا بعد از ساعات فوق از تماس تلفنی با بخش جهت صحبت با بیماران یا آوردن دارو ،لوازم شخصی و یا رژیم غذایی خانگی بعد از ساعت فوق خودداری نمائید زیرا اجازه ورود به بخش توسط انتظامات بيمارستان صادر نخواهد شد.
12) تلفن تماس با بخش بستری بیمار در ساعات مذکور با شماره : داخلی بخش +51036 بدون نیاز به اپراتور تلفنخانه مقدور می باشد . (شماره تماس داخلی اتاقهاي بخشهای بستری بر روي تلفن هاي داخل هر اتاق و بر روی کارت همراه بیمار ثبت شده است در غير اينصورت در زمان بستري از مسئول بخش سوال فرماييد. )
13) ملاقات بیماران بخشهای ویژه CCU ,ICU بصورت محدود و انفرادی، در روزهای خاص و تنها با اجازه پزشک معالج بیمار و هماهنگی مسئولین بخشهای مذکور امکان پذیر می باشد.
14) در صورت ناقص بودن مدارک شما در هنگام پذیرش که توسط متصدی مربوطه به شما تذکر داده می شود ، لطفا در اسرع وقت نسبت به تكميل آن ( ازقبیل : آوردن شناسنامه ها ، کارت شناسایی معتبر ، تمدید اعتبار دفترچه، حضور پدر یا همسر بیمار جهت اخذ رضایت و یا ...) اقدام نمائید تا در زمان ترخیص بیمار خللی ایجاد نگردد.
15) در صورت اعلام زمان ترخیص شما توسط مسئول بخش مربوطه ،كليه گرافي ها وبرگه خلاصه پرونده وپمفلتهاي آموزشي مربوطه را از بخش دريافت و لطفاً در اسرع وقت نسبت به مراجعه همراهان و طی مراحل ترخیص جهت خروج از بیمارستان اقدام نمایید تا با توجه به حجم بالای مراجعات به این مرکز، ما را در انجام خدمات سریعتر و بهینه به سایر بیماران در انتظار بستری یاری نمائید .
16) پس از ترخیص بیمار به توصیه های پزشک معالج حتماً توجه نموده و در زمان های اعلام شده جهت پیگیری وضعیت بیماری خود (ویزیت مجدد، کشیدن بخیه ، دریافت جواب پاتولوژی و ....) به درمانگاه مربوطه مراجعه نمایید .
17) در صورت داشتن هرگونه شکایت از نحوه خدمات ویا پرسنل و پزشکان بیمارستان و یا درخواست هرگونه وجه خارج از تعرفه  صندوق بیمارستان از سوی هر یک از پرسنل یا پزشکان مراتب را با شماره تلفن دفتر ریاست بیمارستان به شماره : 51036230و یا دفتر رسیدگی به شکایات به شماره :  51036314   مطرح نمائید . تلفن مددکاری بیمارستان : 51036314 می باشد .

امید است با توجه و رعایت نکات ذکر شده فوق در طول مدت بستری موجبات بهبود سریعتر روند بیماری خود و نیز ارائه خدمات بهینه توسط بیمارستان را فراهم فرمائید .