• ۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور
  • اِجُّمعَة ٢١ ذو الحجه ١٤٤۰
  • Friday, August 23, 2019

                                                                         اطلاعاتی در مورد واحدهای پاراکلینیک
 واحد اکو و تست ورزش،، هولتر، 
برای پذیرش در این واحد می بایست قبلاً توسط پزشکان درمانگاه این مرکز ویزیت شده سپس با درخواست پزشک، به واحد اکو جهت دریافت نوبت  وسپس انجام پذیرش بیمار  مراجعه فرمایید. .
 واحد پاتولوژی
واحد پاتولوژی این مرکز از ساعت ٨ الی ١٣آماده دریافت نمونه های آسیب شناسی بیماران از خارج از این مرکز نیز می باشد
ساعت جوابدهی پاتولوژی از ساعت ٨ الی ١٣ ظهر می باشد .
به اطلاع می رساند آماده شدن گزارش آسیب شناسی حداقل به٢١ روز زمان نیاز دارد.

 راهنمای مراجعه بیماران  به کلینیک
ابتدا می بایست شماره تلفن نوبت دهی  55341694 را شماره گیری نمایید اپراتور گویا شما را در جهت انتخاب درمانگاه و پزشک مورد نظرتان راهنمایی می کند .
کد پیگیری داده شده توسط سیستم را حتما ً یادداشت نموده و به همراه داشته باشید.
هنگام ورود به بیمارستان ابتدا به ساختمان پذیرش مراجعه فرمایید.مشکل بیمار وعلت مراجعه را هنگام اخذ شماره پذیرش برای متصدی پذیرش شرح دهید اگر بیمه شده سازمان تامین اجتماعی نمی باشید بعد از پذیرش جهت پرداخت هزینه سهم بیمار (فرانشیز)  به صندوق مستقر در سالن پذیرش و سپس به درمانگاه مربوطه مراجعه نمایید.
به تاریخ اعتبار دفترچه بیمه درمانی و وجود تعداد اوراق کافی در آن توجه کنید وهمچنین نام پزشک وشماره اخذ شده ا ز متصدی پذیرش را کنترل نمایید
می توانید  برای دریافت نوبت درمانگاه پزشک خاص خود، یک هفته قبل جهت اخذ نوبت از سامانه نوبت دهی تلفنی اقدام نمایید

در صورتی که هنگام ورود، بیمار شما بدحال و دارای درد میباشد ابتدا به واحد اورژانس مراجعه فرمایید تا پس از تریاژگروه پرستاری توسط پزشک هرچه سریعتر ویزیت شوید

 راهنمای بیماران کاندید بستری عمل جراحی عمومی

در صورت اخذ دستور بستری از درمانگاه پزشکان جراحی عمومی ابتدا با برگه بیهوشی که جراح به شما می دهد مجدد به واحد پذیرش مراجعه کرده و یک شماره جهت ویزیت پزشک بیهوشی دریافت نمایید.سپس به درمانگاه مراجعه کنید. بعد از انجام  مراحل درخواست شده و تائید پزشک بیهوشی، جهت اخذ نوبت عمل به پزشک معالجه خود مراجعه کنید 

روز بستری از بهمراه آوردن طلاو زیور آلات جدا خوداری کنید. همراه بودن  دفترچه، دستور بستری پزشک و کلیه مدارک پزشکی  و یکی از بستگان درجه اول الزامی است.

 واحد آزمایشگاه سرپایی
ساعت پذیرش این واحد از ساعت ٨ الی 10 صبح می باشد.

در صورت ناشتا بودن به آزمایشگاه سرپایی مستقر در ساختمان جدید بیمارستان مراجعه نمایید.جهت انجام آزمایش باید حداقل ١٠ الی ١٢ ساعت ناشتا باشید.(خوردن آب و دارو بلامانع است ).
ساعت جوابدهی آزمایشات از 10  الی ١١ صبح می باشد. تاریخ جوابدهی بستگی به نوع و تعداد آزمایشات متغیر است. جواب آزمایش حداکثر تا یک ماه پس از انجام آزمایش معتبر است.براساس قوانین هزینه آزمایش چک آپ به عهده خود بیمار است.


 واحد رادیو لوژی و سونوگرافی
ساعت کار این واحد از ساعت ٨ صبح الی ١٢ ظهر می باشد.
مدت و زمان انجام و امادگیهای لازم جهت انجام سونوگرافی  توسط منشی بهمراه برگه امادگی های لازم به شما توضیح داده میشود .

 واحد داروخانه
ساعت کار این واحد از ٨ صبح الی ١7 بعد از ظهر می باشد . 
این واحد از پذیرش نسخ دارویی مربوط به پزشکان خارج از این مرکز و سایر مراکز وابسته تامین اجتماعی، سایر بیمه ها و بیماران آزاد  معذور است.