printlogo


کد خبر: 72241تاریخ: 1397/10/16 09:04
چهاردهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی والیبال آقایان سازمان به میزبانی درمان گیلان پایان یافت
چهاردهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی والیبال آقایان سازمان به میزبانی درمان گیلان پایان یافت
مراسم اختتامیه چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی والیبال آقایان به میزبانی مدیریت درمان گیلان در شهرستان بندر انزلی با قهرمانی اصفهان به پایان رسید.

دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان در روز پایانی مسابقات  با بیان اینکه ورزش می تواند در ایجاد فضای نشاط و شادی برای همکاران سازمان موثر و مفید باشد اظهار داشت هدف اصلی برگزاری المپیاد های ورزشی بالابردن مهرو عطوفت بین همکاران است .ایشان از ورزشکاران حاضر در چهاردهمین المپیاد ورزشی خواست از فرصت پیش آمده برای بالا بردن دوستی ها و مهرورزی به یکدیگر بهره ببرند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان با اشاره به اینکه ورزشکاران سفیران شادی برای استانهای خویش هستند افزود: ورزشکاران باید رسالت فرهنگی خویش رابیاد داشته باشند و آن انتقال شور و نشاط و محبت و مهرورزی است که در این دوره از مسابقات کسب کرده اند.
شایان ذکر است که در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی والیبال آقایان ٣٦٠ ورزشکار در قالب ٣٠تیم با انجام ٥٨ بازی از ٨ لغایت ١٣ دیماه در شهرستان بندرانزلی با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم استان اصفهان به مقام نخست ، گلستان به مقام دوم و تیم ستاد مرکزی تهران به مقام سوم دست یافتند .


لینک مطلب: http://www.tamin.ir/News/Item/72241/144/72241.html