printlogo


کد خبر: 60247تاریخ: 1397/3/7 11:05
بخشودگی جرائم بیمه ای فرصتی ارزشمند برای کارفرمایان است
مدیرکل تأمین اجتماعی استان لرستان:
بخشودگی جرائم بیمه ای فرصتی ارزشمند برای کارفرمایان است
مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان از سوی تأمین اجتماعی فرصتی مناسب برای احیاء و تقویت کارگاههای بحران دار است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، شهناز حمزه لوی در مراسم تکریم و معارفه رئیس شعبه تامین اجتماعی نورآباد (دلفان) با تشریح اهمیت طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان در سال حمایت از کالای ایرانی افزود: تأمین اجتماعی یکی از ارکان اصلی این حرکت است و می تواند نقش بسزا و مؤثری در تحقق منویات مقام معظم رهبری داشته باشد که طرح بخشودگی جرائم کارفرمایان مدیون در همین راستا اجراء شده است.
وی با اشاره به جزئیات این طرح گفت: کارفرمایانی که قبل از سال 95 دارای بدهی هستند و هم اکنون نیز رابطه بیمه پردازی آنان با سازمان تامین اجتماعی برقرار است مشمول طرح بخشودگی جرائم هستند و می توانند از تسهیلات این طرح بهره مند شوند.
حمزه لوی افزود: کارفرمایان مشمول فقط تا دهم تیر مهلت دارند تا تقاضای خود را در دبیرخانه شعب تامین اجتماعی به ثبت برسانند .
در پایان این مراسم مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان از زحمات احمد ملکی رئیس سابق شعبه نورآباد تجلیل و حکم انتصاب ایرج سبزیان به سمت رئیس جدید شعبه را به وی اعطاء کرد.


لینک مطلب: http://www.tamin.ir/News/Item/60247/2/60247.html