کد خبر: 74366
همزمان با دهه مبارک فجر؛
فراخوان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» منتشر شد
اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سال1397 و در راستای آشنایی بیشتر هنرمندان کشور با حوزه فعالیت های این سازمان و به دنبال برگزاری دو دوره دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» ، اقدام به برگزاری سومین2سالانه جشنواره عکس، با توجه به دامنه گستردۀ خدمات تأمین اجتماعی (قبل از تولد تا پس از مرگ)کرده است.

سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» در محورها و موضوعات؛ ایمنی در کار، کارآفرینان و تولید، کارگران ساده و ماهر در محیط کار، خانواده، کودکان و امید به آینده، حوادث ناشی از کار، بازنشستگان، ورزش و سلامتی، خدمات بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی، نگاه آزاد و خلاقانه به مقوله تأمین اجتماعی و خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود.

شرکت کنندگان می توانند در صورت نیاز به آشنایی بیشتر با فعالیت های سازمان تأمین اجتماعی به پایگاه اطلاع رسانی تامین به آدرس اینترنتی www.tamin.ir  مراجعه کنند.

علاقه مندان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس تامین اجتماعی در یک نگاه، موارد زیر را مورد توجه قرار دهند: 

1- هر عکاس می‌تواند 7 قطعه تک عکس یایک مجموعه عکس 5 تا 7 قسمتی ارسال نماید.

2- آثار باید با فرمت jpeg و حجمی بین2 تا 5 مگابایت به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس، در یک مرحله، به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال شود.
3- پردازش عکس ها در حد تصحیح رنگ و کادر باید باشد تا جائی که خدشهای به اصل عکس وارد نکند.
4- تمام حقوق مادی عکسهای منتخب جهت استفاده در امور نمایشگاهی، تبلیغاتی و انتشاراتی برای برگزارکننده با رعایت حقوق معنوی صاحب اثر (درج نام عکاس) محفوظ است.
5- برگزار کننده بابت هر عکسی که در امور انتشاراتی خود استفاده کند (به غیر از عکس های برگزیده)، مبلغ 500،000 ریال به صاحب اثر پرداخت خواهد کرد.
6- سازمان تأمین اجتماعی بابت هر عکس پذیرفته شده پس از داوری (به جز نفرات برگزیده) به صاحب اثر مبلغ 2،000،000ریال بعنوان حق کپی رایت پرداخت می نماید.
7- تصمیم گیری درباره مسایل پیش بینی نشده در این جشنواره بر عهده برگزارکننده خواهد بود.
8- رای هیات داوران قطعی است و هیچگونه اعتراضی به آن پذیرفته نیست.
9- شرکت کننده در جشنواره به عنوان عکاس و مالک اثر شناخته می شود و مسؤولیت هرگونه دعوی در باب مالکیت اثر از عهده جشنواره خارج است.
10- شرکت در جشنواره به منظور پذیرش مقررات این فراخوان است.

خاطرنشان می سازد، متقاضیان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه» می توانند از 18 بهمن ماه 97 تا 1 تیر ماه 98 آثار خود را به آدرس اینترنتی مذکور ارسال کنند. اختتامیه این جشنواره در 25 تیر ماه سال 1398 همزمان با هفته تامین اجتماعی برگزار و به عکس اول، لوح تقدیر، تندیس جشنواره و 30 میلیون ریال ، به عکس دوم، لوح تقدیر و 20 میلیون ریال و به عکس سوم، لوح تقدیر و 10 میلیون ریال اهدا می شود.

دریافت پوستر فراخوان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه»

مشاهده تیزر فراخوان شرکت در سومین دوسالانه جشنواره عکس «تأمین اجتماعی در یک نگاه»