زمان انتشار: ۱۳۹۳ شنبه ۸ آذر ساعت 15:04    تعداد بازدید: 113132    کد مطلب: 9720

ارسال و پرداخت حق بیمه حداقل 72 ساعت قبل از مهلت مندرج در برگ پرداخت


کارفرمایان و بیمه شدگان محترم؛

ارسال و پرداخت حق بیمه حداقل 72 ساعت  قبل از مهلت مندرج در برگ پرداخت، امکان ارائه خدمات آنی صدور و تمدید دفترچه های درمانی را فراهم می کند.  

اغلب مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی ، علیرغم مهلت زمانی زیادی که برای پرداخت حق‌بیمه در نظر گرفته شده است، پرداخت حق‌ بیمه را به آخرین روز مقرر موکول می‌کنند.

با توجه به سیاست‌های بانک مرکزی و اجرای طرح شاپرک، به بیمه‌ شدگان و کارفرمایان محترم توصیه می‌شود به منظور دریافت خدمات به‌ هنگام، حداقل 72 ساعت قبل از مهلت مندرج در برگ پرداخت نسبت به واریز حق‌ بیمه اقدام و سپس برای تمدید و صدور دفترچه درمان به دفاتر کارگزاری و شعب ذیربط مراجعه کنند.

امکان پرداخت حق بیمه از طریق بانک‌های رفاه کارگران، تجارت، ملی، ملت، صادرات، کشاورزی و سپه فراهم شده است و از آنجا که شناسه پرداخت در هر ماه با ماه بعد متفاوت است، نمی‌توان از شناسه مندرج بر روی یک برگ پرداخت برای پرداخت حق‌بیمه در ماه‌های بعد استفاده کرد.

همچنین به هنگام پرداخت حق بیمه، ثبت شناسه 17 رقمی مندرج در برگ پرداخت که مختص ذینفع و شامل اطلاعاتی از قبیل کد شعبه مربوطه، سال و ماه مورد نظر است با دقت انجام شود تا دریافت خدمات تسهیل وتسریع یابد.

سازمان تأمین اجتماعی از همکاری شما بیمه شده وکارفرمای گرامی سپاسگزار است.

 

اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه