• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
سامانه 1420 سند برنامه راهبردی
آمار سایت
افراد آنلاین : 2
بازدید امروز : 10
بازدید دیروز : 63
بازدید ماهانه : 2040
بازدید سالانه : 9506
آمار کل : 118322
زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ شهريور ساعت 10:22 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۶/۱۱ ساعت 10:22 | تعداد بازدید: 24 | کد مطلب: 87012

رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی: استفاده صحیح از نیروی انسانی تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات سازمان هاست

رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی باید برای بهره برداری از سرمایه انسانی نهایت تلاش را داشته باشد و طرح شناسایی مدیران آینده که با ابتکار مدیرعامل این سازمان اجرایی شده است، بر همین اساس شکل گرفته است.
رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی: استفاده صحیح از نیروی انسانی تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات سازمان هاست

دکتر محمدحسین مهدوی عادلی در همایش سراسری مدیران سازمان در مجتمع نگین غرب تهران گفت: این جلسات ارزشمند و ذی قیمت است و مجموعه سازمان با همفکری و تبادل نظر در پیشبرد اهداف سازمان همکاری می‌کنند.
وی افزود: تمام تلاش همکاران برای اعتلای سازمان تامین اجتماعی باید به کار گرفته شود. اثرات عملکرد سازمان تامین اجتماعی کل جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. خدمت در این سازمان بسیار ارزشمند است و خدمات تامین اجتماعی می‌تواند نشانگر عملکرد صحیح کارکنان و مدیران باشد.
دکتر مهدوی عادلی گفت: هیات مدیره از ارکان سازمان تامین اجتماعی است و در کنار سایر ارکان در راستای تحقق اهداف این سازمان فعالیت می کند. هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی همواره تلاش دارد که با مدیرعامل سازمان همراهی کند.
رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه برنامه ریزی، سیاست گذاری و نظارت از وظایف هیات مدیره است، اظهار داشت:۴۳۰ جلسه و ۳۲۰۰ مصوبه داشته ایم. در حوزه های حسابرسی و بودجه، بیمه و منابع انسانی، درمان، آی تی و اقتصاد و سرمایه گذاری فعالیت می کنیم.
دکتر مهدوی عادلی گفت: یکی از چالشهای سازمان تامین اجتماعی مطالبات از دولت است که باید برای وصول آن تلاش کنیم.
وی با اشاره به اینکه سرمایه هر سازمانی نیروی انسانی است، تصریح کرد: اگر در دوره خدمت فرد امکان فعالیت صحیح فراهم نشود، سرمایه انسانی جامعه به هدر می رود. استفاده صحیح از نیروی انسانی تنها راه برون رفت از مسائل و مشکلات سازمان ها است.
دکتر مهدوی عادلی گفت: سازمان تامین اجتماعی برای استفاده حداکثری از سرمایه های خود دو بازوی سرمایه گذاری ایجاد کرده است که شامل شستا و بانک رفاه هستند. برای کارایی حداکثری این دو مجموعه تدابیر ویژه‌ای اتخاذ شده است که چابک سازی و خروج از بنگاه‌داری از مهمترین ویژگی‌های آن است.

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۱ شهريور ساعت 10:22 | تعداد بازدید: 24 | کد مطلب: 87012
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان