زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۶ شهريور ساعت 12:34 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۶/۶ ساعت 12:39    تعداد بازدید: 345    کد مطلب: 86747

نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی:
کارگزاری های تامین اجتماعی به دنبال شناسایی راهکارها و ظرفیت های جدید خدمت رسانی باشند
عضو و نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه کارگزاری های تامین اجتماعی حلقه واصل میان مخاطبان و این سازمان هستند، گفت: تسهیل گری دسترسی به خدمات از دیگر دلایل ایجاد کارگزاری ها هستند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر علی حیدری در همایش صبح امروز کارگزاری های رسمی که در سالن اجتماعات این سازمان افزود: همان طور که باید ساختار سازمان را متناسب با شرایط امروز جامعه ایجاد کنیم، کارگزاری های این سازمان نیز باید با این شرایط خود را متناسب کنند. آنها باید احساس هم سرنوشتی با سازمان داشته باشند. دنبال راهکارها و ظرفیت های جدید در انجام فعالیت ها و خدمت رسانی بروند .
وی با بیان اینکه تجربه ایجاد کارگزاری های تامین اجتماعی در سازمان و کشور جدید بود، گفت: کارگزاری ها در تامین منابع و وصول حق بیمه نقش مهمی دارند و می توانند به سازمان تامین اجتماعی کمک کنند.
دکتر علی حیدری با اشاره به اینکه کارگزاری های تامین اجتماعی دارای نیروهای با تجربه و متخصص هستند، تاکید کرد: کارگزاری ها سرمایه سازمان هستند و فرصت هایی برای احصا مشکلات در اختیار دارند.
نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: ساختار این سازمان متناسب با تحولات در جامعه از نظر بازار کار، جمعیت و فناوری های نوین باید تغییر کند و قانون تامین اجتماعی و ساختار آن دارای قدمت زیادی است و توجه به تغییر و ایجاد ساختار متناسب با آنها ضروری است.
دکتر حیدری افزود: تعداد بیمه شدگان و ترکیب آنها و نوع کارگاه، مشاغل جدید و استارت آپ ها دچار تغییر شده است از این رو باید قوانین این سازمان متناسب با این شرایط بازنگری شود.

 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha