• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 86502
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ يکشنبه ۳ شهريور، ساعت 09:09
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۶/۳
در ایام هفته دولت و روز کارمند که یادآور دولت انقلابی شهیدان رجایی و باهنر است، فرصت را مغتنم می دانیم تا به تمامی کارکنان عزیز مجموعه تامین اجتماعی و تلاشگران در حوزه‌های مختلف، تبریک عرض نموده و از زحمات صادقانه و اثربخش آنان که برای رفاه و آسایش جامعه تحت ‌پوشش ارائه می‌شود، قدردانی نماییم.

روز کارمند، تجلیل از انسان‌ های شایسته‌ای است که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار، گشایش گره‌ های زندگی انسان‌ها، رفع مشکلات و ایجاد آرامش در جامعه است.
کار و فعالیت کارمندان، به عنوان عضو فعال جامعه و خدمتگزار ملت، شایسته تقدیر است. ازاین رو، سزاوار است امروز را قدر بدانیم و در بزرگداشت مقام ارزشمند و والای کارمندان کشور بکوشیم.
سازمان تامین اجتماعی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام رجایی و باهنر و تمامی شهدا و ایثارگرانی که با خدمت خالصانه، ایامی را به نام هفته دولت در تاریخ انقلاب اسلامی به یادگار ثبت نمودند و همچنین تبریک روز کارمند به خدمتگزاران ایران اسلامی، از زحمات و تلاش های بی دریغ کارکنان این سازمان بزرگ صمیمانه تقدیر و تشکر نموده، توفیق روز افزون یکایک همکاران ارجمند را در مسیر جلب رضایت شرکای اجتماعی سازمان، از درگاه خداوند رحمان خواستار است.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha