• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور
  • اِلأَربِعا ١٨ محرم ١٤٤١
  • Wednesday, September 18, 2019
کلیدواژه: 86401
تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پنج شنبه ۳۱ مرداد، ساعت 12:10
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۸/۵/۳۱
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با صدور پیامی، روز پزشک را به تمامی پزشکان سراسر کشور به خصوص پزشکان شاغل در مراکز درمانی این سازمان، تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، متن پیام دکتر مهدی درخشان به شرح زیر است:

برای هر انسانی دو نعمت گرانبها یعنی امنیت و سلامتی لازمه آرامش و حیات است که حفظ یکی از این دو گوهر یعنی سلامتی به دستان پرتوان طبیبان سپرده شده است. پزشکان این سرزمین وارثان راستین طبیب عالی قدر ایرانی "شیخ الرئیس ابو علی سینا" می باشند و با همت و ایثار این گروه سلامت به مردم هدیه می گردد. خداوند متعال که خود شافی همه آلام است پزشکان را  واسطه شفا قرار داده است و این نعمتی است که نصیب همگان نمی شود.
اینجانب اول شهریور سالروز تولد حکیم ابو علی سینا دانشمند و حکیم ایرانی را که به نام و یاد آن بزرگوار بعنوان روز پزشک نامگذاری شده است به تمامی همکاران محترم پزشک که با تمام کمبودها و مشکلات ایثارگونه در اقصی نقاط کشور در خانواده بزرگ تامین اجتماعی با تلاش بی وقفه به امر درمان بیماران اشتغال دارند، تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امیدوارم در سایه الطاف حضرت حق ضمن سلامتی و شادکامی همه عزیزان، شاهد تداوم ارائه خدمات تشخیصی درمانی مناسب و تسکین آلام همه بیماران و دردمندان این مرز و بوم باشیم.

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0
captcha