زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد ساعت 11:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۷ ساعت 11:55    تعداد بازدید: 17    کد مطلب: 86231

معاون بیمه ای تامین اجتماعی استان گیلان :
کارفرمایان برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای کمتر از دو هفته کاری فرصت دارند .
آخرین مهلت استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای برای کارفرمایان تا 13 شهریورماه میباشد .


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، ایرج کوچکی نژاد با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی در ادامه رویکرد حمایتی خود از عرصه های تولیدی و کارآفرینی ، با پیش بینی بسته حمایتی قدمهای خوبی در این راستا برداشته است ، بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را ازجمله موارد این مساعدت برشمرده و اظهار داشت : این طرح که به مدت سه ماه از 13 خرداد سالجاری آغاز گردیده ، تا 13 شهریور ماه ادامه داشته و کارفرمایان متقاضی استفاده از این فرصت مغتنم تنها کمتر از دو هفته کاری برای ثبت درخواستها فرصت دارند . 

معاون بیمه ای تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه طرح مذکور با هدف کمک به واحدهای تولیدی بحران دار که بعللی همچون نوسانات ارز ، حوادث غیرمترقبه ، تحریمها و ... دچار مشکلات اقتصادی گردیده اند در حال اجراست افزود : کارفرمایان متقاضی  ( کارفرمایان خوش حساب که شرایط مذکور مانع از انجام تکالیف قانونی آنها در بیمه پردازی شده است ) ، میتوانند بمنظور تکمیل پرونده خود به شعب 28 گانه تامین اجتماعی گیلان در شهرهای مختلف مراجعه نمایند . 

ایرج کوچکی نژاد در بخش دیگری از سخنان خود اذعان داشت : هرچند در شعب تامین اجتماعی پیش بینی امکان افزایش ساعات حضور حوزه های دست اندرکار برای روزهای پایانی طرح متصور میباشد ولیکن توصیه میگردد کارفرمایان بمنظور از دست ندادن فرصت ، ثبت درخواستها و تشکیل پرونده خود را به روزهای آخر اجرای بخشودگی موکول ننمایند . 

ایشان با تاکید بر اینکه در حال حاضر کمتر از دو هفته کاری فرصت برای استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای وجود دارد افزود : اقدامات خوبی برای اطلاع رسانی به کارفرمایان صورت گرفته که تبلیغات محیطی ، استفاده از ظرفیت تشکلها و مجامع کارفرمایی و تماس با واحدهای تولیدی مشمول از این جمله است . 

شایان ذکر است براساس مصوبه اجرایی این طرح ، امکان پرداخت تقسیطی بدهی ها با شرایط پیش بینی شده در میزان درصد بخشودگی جرائم به ازای تعداد اقساط وجود دارد .  

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha