زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد ساعت 16:22 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲۶ ساعت 16:38    تعداد بازدید: 30    کد مطلب: 86209

همزمان با سالروز ورد آزادگان به میهن ؛
از آزاده سرافراز بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد تجلیل شد
همزمان با 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز، به همراه معانین و تعدادی از کارشناسان از زحمات و خدمات دکتر مهدی قزلو ، آزاده سرافراز شاغل در بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد تجلیل کرد .


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز ، دکتر ابوالفضل آفریده با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد با تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و روز آزادگان گفت : دشمنان نظام و انقلاب ، همواره در دوره های مختلف رشد و شکوفائی  انقلاب ، فشارهای زیادی را بر میهن عزیزمان تحمیل کرده اند . در زمان شروع انقلاب جنگ تحمیلی 8 ساله را بر کشور و انقلاب تحمیل نمودند و آنگاه که با مقاومت و ایثار دلیرمردان ایران روبرو شدند ونتوانستند به اهداف خود برسند جنگ های فرهنگی وتحریم های ظالمانه اقتصادی و سیاسی را در پیش گرفتند و غافل از اینکه هیچگاه در مقابل ملت ایران به نتیجه نخواهند رسید .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز اظهار داشت : دوران جبهه و جنگ علاوه بر تحمیل خسارات و زیان های جانی و مالی فراوان دستاورهای بسیار زیادی نیز داشت که نمونه این دستاورها بازگشت شکوهمندانه آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و حضور پر برکت آنان در میان ماست .
دکتر آفریده افزود : صبر و صلابت و بصیرت آزادگان سرافراز و خانواده های صبور و گرانقدر آنان بهترین نمونه از ارائه عملی الگوی اخلاقی و معنویت اسلامی در اقشار مختلف و حاکمیت این روح الهی در سطح جامعه اسلامی است که شایسته تقدیر و سپاس می باشد. لذا به فرموده مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی )  بسی مایه فضیلت است که جانفشانی هایتان را ارج نهیم تا فانوس روشن چراغ راه  تبار عاشقان و نوید بخش بشارتی نو باشد.
دکتر مهدی قزلو ، دندانپزشک بیمارستان تامین اجتماعی هشتگرد نیز با قدردانی از حضور و توجه مدیران و مسئولین به ارزش های دوره دفاع مقدس گفت : کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای همه ما ارزشمند است و اینکه با حضور خود این روز را برای ما یادآوری می کنید ، این اقدامتان بسیار ارزشمند است و نشانگر این است که ارزش های جبهه و جنگ برایتان مورد توجه و ارزشمند است .
دکتر قزلو با اشاره به دوران اسارت گفت : نیروهای بعثی عراقی رفتارهای بسیار نامناسبی با اسرای ایرانی داشتند ولی در مقابل رفتارهای ایرانی ها با اسرای عراقی همراه با رأفت اسلامی بود و نتیجه این رفتارها نیز پس از آزادی اسرای عراقی به کشورشان نمایان شد و آنها مبلغینی برای ایرانی ها شدند .
دکتر مهدی قزلو در پایان با اشاره به جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران بیان داشت : اقتدار نظام ضرورتی بود که برایمان شکل گرفته است و امروزه همه باید تلاش کنیم این اقتدار را حفظ نمائیم. به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha