• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • اِلخَميس ١٩ محرم ١٤٤١
  • Thursday, September 19, 2019
سامانه 1420 سند برنامه راهبردی
آمار سایت
افراد آنلاین : 1
بازدید امروز : 9
بازدید دیروز : 63
بازدید ماهانه : 2039
بازدید سالانه : 9505
آمار کل : 118321
زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ساعت 09:07 | تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۱۵ ساعت 09:06 | تعداد بازدید: 40 | کد مطلب: 85788

عضو هیات مدیره تامین اجتماعی: فعالیت در حوزه اقتصادی ضامن پایداری تامین اجتماعی است

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: فعالیت در حوزه سرمایه‌گذاری و اقتصادی یکی از ارکان جدی ایسا (اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی) است، زیرا فعالیت در این حوزه ضامن پایداری این سازمان است.
عضو هیات مدیره تامین اجتماعی: فعالیت در حوزه اقتصادی ضامن پایداری تامین اجتماعی است

مرتضی لطفی با بیان اینکه ما نیز عضو فعال اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی (ایسا) هستیم، افزود: سازمان تامین اجتماعی علاوه بر فعالیت در حوزه‌های سرمایه‌گذاری بنا به وجود 41 میلیون شرکای ذینفع خود در حوزه‌های صنعت نیز فعالیت جدی دارد.
وی تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی به لحاظ اینکه بخش عمده ای از منابع مالی خودش از طریق همین بیمه‌ها تامین می‌کند، بنابراین به شدت می‌تواند در حمایت‌های جدی که از نیروی فعال کار دارد نقش اساسی را در رونق و توسعه کشور داشته باشد.
عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی افزود: به هر میزان که فرآیند فعالیت در حوزه اقتصادی بیشتر شود درآمد بیشتری نیز کسب و در هزینه تامین اجتماعی چرخه ایجاد می‌کند که این درآمد درنهایت منجر به اشتغال خواهد شد.
لطفی با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال رونق و تولید، گفت: برهمین اساس سازمان تامین اجتماعی نیز در سیاست‌های خودش تجدید نظر کرده است و تمهیدات و تسهیلاتی را فراهم کرده که بتواند در توسعه اقتصادی کشور سهم داشته باشد.
وی گفت: به نظر من تعداد خدماتی را که تامین اجتماعی به بیمه‌گرها و بیمه شده‌های خود ارائه می دهد به نوعی قابل توجه است، زیرا از تولد تا مرگ افراد همه خدماتی را که ضرورت نیاز افراد تحت پوشش خود را دارد ارائه می کند.
عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: امروز این سازمان در خدمت تولید و توسعه کشور در زمینه های خدمات رفاهی، اجتماعی، بازنشستگان و دیگرامور جاری کشور است.
لطفی تصریح کرد: در کنار ظرفیت هایی که تامین اجتماعی دارد، با استفاده از ظرفیت سایر دستگاه‌ها در قالب قراردادهای خرید خدمت تلاش هایی صورت گرفته است و همچنان به دنبال پیشبرد اهداف سازمانی هستیم.
منبع: ایرنا

نسخه چاپی نسخه XML فایل خبر ارسال به دوستان
به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 
سروش سراسری - سایت اصلی آپارات سراسری - سایت اصلی
زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ساعت 09:07 | تعداد بازدید: 40 | کد مطلب: 85788
ارسال نظر
نام:
captcha
کد امنیتی:
پست الکترونیک:
نظر: 100

مشاهده دیدگاه بینندگان