زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۰ مرداد ساعت 10:30 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۹ ساعت 16:21    تعداد بازدید: 187    کد مطلب: 85558

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
تامین اجتماعی با اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای آرامش روانی برای حوزه های اقتصادی ایجاد می کند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی با ارائه خدمات مناسب تر و حمایت همه جانبه از کارفرمایان به‌ویژه بخشودگی جرائم مالی آنها، آرامش روانی را در حوزه‌های مختلف اقتصادی ایجاد می کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر غلامرضا کاتب اظهار داشت: بخشودگی جرائم بیمه‌ای باعث می‌شود تا برخی از کارفرمایانی که حق بیمه کارگران خود را بنا به دلایلی به موقع پرداخت نکرده اند، از مساعدت های این چنینی برای رونق تولید استفاده کنند.
وی با بیان اینکه هر نوع تصمیم سازمان تامین اجتماعی که در جهت کمک به تولید باشد کاری بسیار عقلایی است، گفت: از طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان توسط تامین اجتماعی به شدت استقبال می کنیم. 
وی افزود: با چنین طرحی در واقع کارفرمایان تشویق می‌شوند که مطابق با قانون به تکالیف خود در قبال کارگران عمل کنند و سازمان تأمین اجتماعی نیز با دریافت حق بیمه می‌تواند خدمات مناسبتری را به کارگران ارائه دهد.
دکتر کاتب گفت: نگاه سازمان تامین اجتماعی به این مسئله بسیار ارزشمند است و در حمایت از کالای ایرانی برای واحدهای تولیدی موثر است.
نماینده گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی افزود: اقدامات تشویقی سازمان تامین اجتماعی در خصوص کارفرمایان نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha