زمان انتشار: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ مرداد ساعت 07:36 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۳ ساعت 07:35    تعداد بازدید: 337    کد مطلب: 85274

مدیرکل تأمین اجتماعی قم : فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی با استفاده از کد دستوری قابل مشاهده است
مدیرکل تأمین اجتماعی قم گفت: فیش حقوقی مستمری بگیران تامین اجتماعی از طریق کد دستوری #9*142* برای دارندگان سیم کارت همراه اول و کد دستوری #9*1420* برای دارندگان سیم کارت‌های ایرانسل و رایتل قابل مشاهده است.


به گزارش تارنمای اداره کل تأمین اجتماعی قم، علی اصغر دادخواه با اعلام این خبر افزود: تلاش شده است که ارائه خدمات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران در نهایت سهولت باشد تا این عزیزان به فراخور نیاز خود به راحتی بتوانند از این خدمات استفاده کنند.
وی تصریح کرد: مستمری بگیران می‌توانند با وارد کردن شماره ملی و شماره مستمری در این سامانه مبالغ پرداختی، کسورت و مانده وام‌های خود را مشاهده کنند.
وی اظهار کرد که استفاده از کد دستوری یکی از بهترین و ساده‌ترین روشها برای استفاده از سرویس‌های استعلامی سازمان تأمین اجتماعی است که حتی از طریق تلفن‌های همراه غیرهوشمند و بدون نیاز به اینترنت نیز قابل استفاده است و بر همین اساس دریافت اطلاعات فیش حقوقی بازنشستگان از طریق این سرویس راه‌اندازی شده است.
دادخواه گفت: خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی با استفاده از تمامی روش‌ها و فن‌آوری‌های نوین درحال توسعه است تا جامعه تحت پوشش این سازمان بتوانند خدمات مورد نیاز را به بهترین روش دریافت کنند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha