زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد ساعت 13:10 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲ ساعت 13:16    تعداد بازدید: 26    کد مطلب: 85251

دکتر ابوالفضل آفریده در دیدار با خانواده شهید والامقام کیاروستا ؛
دیدار با خانواده معظم شهدا برای ما افتخاری بزرگ است
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز به همراه معاونین درمان و اداری و مالی ، روسای ادارات حراست و روابط عمومی و مسئول امور ایثارگران مدیریت درمان با خانواده شهید والامقام علی کیا روستا دیدار و با اهدای لوح سپاس از زحمات و خدمات ارزنده آنان قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان البرز ، در این دیدار دکتر ابوالفضل آفریده با اشاره به جایگاه والای خانواده معظم شهدا اظهار داشت : دیدار با خانواده معظم شهداء افتخار بزرگی است که نصیب ما می شود و این دیدارها ما را در ارائه خدمت بهتر کمک می کند .
مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز افزود: شهیدان اسوه هایی فراموش نشدنی هستند که با عشق و ایمان به اسلام و قرآن ، جان خود را در طَبق اخلاص نهاده و ایثار و فداکاری را با خون خویش ترسیم نمودند . یقیناً حضور در کنار خانواده معظم شهداء و بهره گیری از گفتار و رفتار این عزیزان ، خدمت بهتر را برای جامعه ارمغان خواهد داشت .
در بخشی از لوح اهدائی مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز آمده است : «ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس و جانفشانی های ایثارگران معزز ، بر خود لازم می دانم با قدردانی از شما خانواده محترم شهید ، با ادب و اکرام این لوح سپاس را به حضور پر مهرتان تقدیم نمایم . از درگاه ایزد متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و اعتلای فرهنگ ایثار و خدمتگزاری موفقیت و تندرستی تان را مسئلت مینمایم » 

شایان ذکر است آقای احمد کیاروستا ، برادر شهید علی کیاروستا ، سرپرستار اورژانس و از همکاران فعال بیمارستان تامین اجتماعی می باشد #به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha