زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲ مرداد ساعت 12:29 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۵/۲ ساعت 12:27    تعداد بازدید: 105    کد مطلب: 85249

نشان عالی چهاردهمین جشنواره برترین مدیر سال به رئیس بیمارستان دکتر شریعتی اصفهان تعلق گرفت.
دکتر ناقوسی رئیس بیمارستان دکتر شریعتی اصفهان موفق به کسب لوح چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیرسال شد.


به گزارش اداره روابط عمومی مدیریت درمان، پس از دریافت نشان عالی مدیر سال در چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال توسط دکتر مهدی ناقوسی،مدیر محترم درمان با حضور در جلسه مسولین و کارشناسان ستاد و بیمارستان ضمن تبریک به رئیس بیمارستان از یکایک پرسنل نیز تقدیر و تشکر کرد .
دکتر اعتصام پور ضمن تبریک و تقدیر و تشکر از رئیس بیمارستان جهت دریافت نشان عالی مدیر سال گفت بیمارستان دکتر شریعتی دومین بیمارستان بزرگ تامین اجتماعی دارای جایگاه بالایی می باشد که این به همت و تلاش شما میباشد لذا باید در کنار همدیگر سعی و تلاش کرد که به رتبه های بهتری دست پیدا کنیم.
ایشان ادامه داد در این سیستم هر کس به بیمه شدگان محترم خدمت کند من دست ایشان را میبوسم و عملکرد هرهمکاری که بالا باشد و باید از او تقدیر کرد و عملکرد پایین هم باید در انتهای خط قرار گیرد و من در این مدت افتخار میکنم که در کنار شما بودم و به شما  تبریک میگویم که همه باهم یک قدم به جلو حرکت کردیم و باید مواظب باشیم حاشیه ها به سیستم و ما آسیب نرسانند و در قبال خود و بیمه شدگان احساس مسولیت کنیم.
رئیس بیمارستان دکتر شریعتی هم ضمن تبریک کسب این موفقیت به کلیه کارکنان این مرکز گفت از مساعی ارزشمند روسا، مسئولین محترم واحدها که با همدلی ، کار تیمی و سعی وافر در رسیدن به چشم انداز و اهداف کلان و خدمت به بیمه شدگان تلاش نموده اند ، کمال تقدیر و تشکر را دارم .
مهمترین شاخص بررسی عملکرد مراکز ، شرکت هاو...از سوی کمیته علمی و ارزیابی اجلاس ،پایدار سازی کسب و کار بود.
مدل توانمند سازی مدیران در حوزه توسعه پایدار اقتصاد کشور که از سرفصل های کلی و جامع آن شامل همسویی،پویایی،شکوفایی،و توسعه سازمان می باشد از شاخص های ارزیابی مدیران مراکز و شرکت ها محسوب که مستندات آن توسط اعضای کمیته علمی و ارزیابی مورد بررسی قرار گرفته است.

 

گفتنی است این اجلاس با دریافت مجوز ملی از وزارت علوم و تحقیقات (به شماره ٧٦٤٢٢٧٨)و همکاری سازمانهای دولتی و تتشکل های علمی ،صنعتی و اقتصادی در دو بخش آموزشی و تجلیل از مدیران برتر کشور در تاریخ ١٨تیرماه ١٣٩٨ در محل تالار دیپلماتیک وزارت امور خارجه برگزار گردید.
در پایان این اجلاس شورای علمی و سیاست گذاری چهارمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال را به دکتر مهدی ناقوسی اهدا کرد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha