زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 10:31 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 10:29    تعداد بازدید: 6    کد مطلب: 85113

در دیدار با رئیس اتاق اصناف مرکز استان عنوان شد:
تامین اجتماعی عامل پویایی و امید در جامعه است
به مناسبت هفته تامین اجتماعی رئیس اتاق اصناف مرکز استان در دیدار با مدیرکل تامین اجتماعی عنوان کرد: تامین اجتماعی عامل پویایی و امید در جامعه است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی ،محمدعلی عباس زاده وحیدضمن تقدیر از حضور ریاست و اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف استان،تعامل و همکاری و همراهی فی مابین را بسیار مطلوب عنوان کرد.
وی افزود: بنای حرکت ما در اداره کل تامین اجتماعی خراسان شمالی بر اصل تعامل و همکاری استوار است.
عباس زاده وحید متذکر شد: علیرغم اینکه ابزار قانونی لازم بمنظور وصول مطالبات تامین اجتماعی،بویژه در بخش مطالبات معوق برای ما فراهم است،اما هدف ما اجرای قانون برمدار تعامل و تفاهم و همکاری است.
وی افزود: بمنظور حمایت از سازمان تامین اجتماعی،نیازمند همکاری تشکل ها و انجمن ها و کانونهای کارگری و کارفرمایی و بازاریان و اصناف هستیم،ودرواقع این تشکل‌ها را زبان گویا،چشم بینا و گامهای استوار سازمان تامین اجتماعی میدانیم،
در ادامه مهندس امیدوار، رییس اتاق اصناف استان خراسان شمالی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی،از تعامل و همراهی این سازمان با جامعه بازاریان و اصناف استان تقدیر و تشکر کرد.
وی با اشاره به اهمیت تامین اجتماعی گفت:تامین اجتماعی عامل پویایی و امید در جامعه است.
وی  ادامه داد:در شرایط رکود اقتصادی حاکم بر جامعه و کاهش توان تولید و به تبع آن کاهش تقاضای مردم،جامعه بازاریان و اصناف استان علیرغم تمام مشکلات موجود تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا چرخه عرضه و تقاضا تداوم یابد و مشکلات موجود در جامعه تا حدی کاهش یابد.
وی تصریح کرد:  در این اوضاع اقتصادی،جامعه کارگران و کارفرمایان و بازاریان و اصناف،وجود سازمان تامین اجتماعی را امید و مایه آرامش و  تضمین کننده آینده خود میدانند.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha