زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 10:31 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 10:30    تعداد بازدید: 19    کد مطلب: 85111

بازدید مدیر عامل شرکت طرح و اجرای خانه سازی ایران به اتفاق نماینده شهرستان از پروژه های در دست اجرای بیمارستان کوثر بروجرد
مدیردرمان تأمین اجتماعی لرستان؛
ما در شهرستان بروجرد بر خلاف سایر نقاط استان کمبود پزشک متخصص نداریم ولی محدودیت فضای فیزیکی و تخت بیمارستانی داریم.


به گزارش روابط عمومی مدیریت درمان تأمین اجتماعی لرستان ،مهندس خراسانی مدیرعامل شرکت طرح و اجرا به اتفاق عباس گودرزی نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان بروجرد و  دکتر بهاروند مدیردرمان تامین اجتماعی استان لرستان و مهندس باقری عضو هیات مدیره شرکت طرح و اجرا از پروژه  طرح و توسعه بیمارستان کوثر بروجرد بازدید نمودند.
در این بازدید مهندس خراسانی  اظهار داشتند: پروژه از پیشرفت مناسبی نسبت به بازدید قبلی برخوردار نمی‌باشد و پیمانکار می بایستی با ارائه برنامه زمانبندی مناسب و افزایش اکیپ های اجرایی بصورت دو نوبت کاری،  تاخیر پروژه را جبران نماید.
وی با اشاره به  اهمیت و حساسیت پروژ ه های درمانی تسهیل و تسریع در اجرای  این طرح ها را اولویت اصلی خود دانست.
سپس دکتر بهاروند با تشریح وضعیت خدمات درمانی سازمان در استان و شهرستان خاطر نشان کرد: ما  در شهرستان بروجرد بر خلاف سایر نقاط استان کمبود پزشک متخصص نداریم  ولی محدودیت  فضای فیزیکی و تخت بیمارستانی  داریم  و انتظار داریم با لحاظ نمودن دو مقوله طراحی بیمارستان ایمن و رعایت استانداردهای هتلینگ شاهد تسریع در روند اجرای طرح توسعه بیمارستان کوثر باشیم.
مدیر درمان استان،برای نظارت و افزایش در سرعت اجرای طرح پیشنهاد تشکیل کار گروهی متشکل از نماینده خانه سازی،نماینده پیمانکار،نماینده مدیریت درمان استان و نماینده دفتر فنی را ارئه نمودند.
 
در ادامه عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در  مجلس شورای اسلامی ضمن  تبریک هفته تامین اجتماعی و تقدیر از تمامی دست اندر کاران اجرای طرح توسعه بیمارستان کوثر افزود: دوران خدمت به مردم برای همه ما کوتاه است و باید همگی قدر این موهبت الهی را بدانیم و به وعده های خداوند در خصوص اجر و منزلت  خدمت به مردم  امیدوار باشیم .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha