زمان انتشار: ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۱ تير ساعت 10:22 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۱ ساعت 10:22    تعداد بازدید: 6    کد مطلب: 85108

قدردانی نماینده مجلس شورای اسلامی از مدیر کل تامین اجتماعی کرمان
دکتر پور ابراهیمی نمانیده مردم کرمان و راور و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به منظور گرامیداشت هفته تامین اجتماعی با مدیر کل و کارکنان اداره کل تامین اجتماعی استان کرمان دیدار و گفتگوکرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان در این دیدار افزود: تامین اجتماعی دراین استان با 26 شعبه اصلی ،16 شعبه اقماری و 12 کارگزاری ارائه دهنده خدمات به یک میلیون و 470 هزار نفر بیمه شده است .

وی مستمری بگیران تامین اجتماعی در استان کرمان را 110 هزار نفر اعلام کرد و افزود : ماهاینه بیش از 200 میلیارد تومان مستمری به این عزیزان پرداخت می شود.

حسینی با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی با ایجاد خدمات غیر حضوری سعی درارائه خدمات مطلوب تر و آسان تر به جامعه دارد، تصریح کرد : در سال گذشته بیش از 97 درصد لیست های پرداخت حق بیمه به صورت غیر حضوری و از طریق اینترنت پرداخت شد که باعث جلوگیری از رفت و آمد اضافی مراجعین به شعب این سازمان در استان شده و در راستای گسترش خدمات غیر حضوری این سازمان در آینده شاهد این خواهیم بود تا از حجم عظیمی از مراجعین کاسته شود و در آینده نزدیک تمامی خدمات این سازمان به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد .

در ادامه این دیدار دکتر محمدرضا پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور و عضو کمیسون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی با ابراز امیدواری از اینکه زحمات این مجموعه به نفع جامعه بزرگ این سازمان تمام شود، بیان داشت: با کار کارشناسی در مجموعه سازمان تامین اجتماعی و مجلس شورای اسلامی می توان از ایجاد قوانینی که این سازمان را دچار بحران می کند جلوگیری کرد.

وی با اشاره به اینکه 50 درصد جمعیت کشور عضو این سازمان بزرگ اقتصادی و اجتماعی هستند، افزود : رسالت و تکالیف این سازمان در ارائه خدمات بسیار سنگین است.
دکتر پورابراهیمی شرکت های اقتصادی این سازمان را از بزرگترین مجموعه های اقتصادی کشور نام برد که می بایست با کار اقتصادی در خدمت جامعه بیمه شدگان ،مستمری بگیران و کارفرمایان در راستای ارائه خدمات مطلوب بیمه ای و درمانی قرار گیرند .

وی با اشاره به اینکه امروزه شاهد اتفاقات خوبی در بهبود شرایط  اقتصادی کشورهستیم  گفت : امیدرواریم نهضت اشتغال را در کشور فعال کنیم تا سازمان تامین اجتماعی هم به شرایط مطلوب تر دست پیدا کند .
دکتر پور ابراهیمی درپایان سخنان خود از تلاش های اداره کل تامین اجتماعی کرمان و کسب رتبه های برتر در سال گذشته تقدیر کرد و افزود : این توفیقات قطعا با همت مدیران و کارکنان این سازمان در استان رقم خورده است .

در پایان این مراسم دکتر پور ابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اهداء لوح تقدیر از زحمات مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان تقدیر کرد .

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha