زمان انتشار: ۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير ساعت 13:44 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۳۰ ساعت 15:17    تعداد بازدید: 42    کد مطلب: 85048

استاندار تهران:
سازمان تامین اجتماعی در ارائه خدمات الکترونیک پیشرو است
استاندار تهران در بازدید از غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در بیست‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تصریح کرد: سازمان تامین‌اجتماعی پیشرو در ارائه خدمات الکترونیک است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، انوشیروان محسنی بندپی با تاکید بر اینکه سازمان تامین اجتماعی‌ در ارائه بسیاری از خدمات الکترونیک پیشقدم بوده است، افزود: در بسیاری از شعب تامین‌اجتماعی مراجعه حضوری مردم کاهش یافته است.
وی ادامه داد: اکنون شرایطی فراهم شده است تا بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی، بازنشستگان و مردم بدون نیاز به مراجعه حضوری و از منازل خویش یا محل کار و غیره با استفاده از فناوری خدمات مورد نیاز خود را از تامین اجتماعی دریافت کنند.

محسنی بندپی اظهار امیدواری کرد که بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم تا همه خدمات تامین‌اجتماعی به صورت الکترونیک و هوشمند به مردم سرویس دهی کند.

گفتنی است، غرفه سازمان تأمین اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک(الکامپ) واقع در سالن 41 (دولت الکترونیک) نمایشگاه‌های بین المللی تهران از 27 تا پایان 30 تیرماه ساعت 10 صبح الی 18 پذیرای بازدیدکنندگان است.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha