زمان انتشار: ۱۳۹۸ شنبه ۲۹ تير ساعت 08:16 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۹ ساعت 14:40    تعداد بازدید: 4    کد مطلب: 84973

40 درصد جمعیت استان گلستان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان با مدیرکل و همکاران اداره کل تامین اجتماعی استان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، علی اصغرنیک نیا مدیر کل تامین اجتماعی گلستان با  بیان این مطلب که اداره کل تامین اجتماعی گلستان با 13 شعبه اصلی، 7 شعبه اقماری و 9 کارگزاری با 380 نفر کادر شاغل و با 250 هزار نفر بیمه شده اصلی و بیش از 42 هزار نفر مستمری بگیر که با افراد تبعی ایشان بالغ بر 770 هزار نفر می شود، گفت: این سازمان بیش از 40 درصد جمعیت استان را تحت پوشش حمایت های بیمه ای و درمانی خود قرار داده است.

نیک نیا افزود: ماهانه 400 میلیارد ریال سهم حمایت های دولت ازبیمه شدگان تامین اجتماعی استان گلستان است. 3493زن سرپرست خانوار و 2638 مددجوی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی 613 نویسنده و 2393 کارفرمای صنفی کم درآمد نیز از معافیت های هدفمندی یارانه ها استفاده می کنند.

وی همچنین به بیان حمایت های کوتاه مدت مقرری بیمه بیکاری برقرار شده در سیل فروردین 98 و مشکلات کارگاه های فعال در شهرک صنعتی آق قلا و حمایت های دولت وتامین اجتماعی پرداخت .
عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندارگلستان نیز ضمن تبریک هفته تامین اجتماعی و تشکر از تلاش های خدمتگذاران عرصه تامین اجتماعی ، خدمات سازمان را شایسته قدردانی دانست و مساعی تامین اجتماعی در رونق تولید و حمایت های از بنگاه های زیان دیده را یادآور شد . 

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha