زمان انتشار: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۶ تير ساعت 16:00    تعداد بازدید: 397    کد مطلب: 82340

حضور سازمان تامین اجتماعی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ
مدیر کل دفتر راهبری سیستمهای سازمان تامین اجتماعی با اشاره به حضور موثر هر ساله "سازمان تامین اجتماعی" در نمایشگاه بین المللی الکامپ (الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک) اظهار داشت: در سال جاری نیز با حمایت مدیران ارشد سازمان، افتخار حضور سازمان به منظور ارائه آخرین دستاوردهای حوزهIT در نمایشگاه الکامپ میسر شده است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس علی معیری اظهار داشت: نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران، با رویکرد شناسایی دستاوردها و پیشرفت های جدید در زمینه IT و همچنین تسهیل در ارتباطات و تشریح سرویس ها و خدمات IT محور سازمان ها و شرکت ها به بازدیدکنندگان، ایجاد شده و همه ساله این نمایشگاه در حوزه ICT برگزار و مورد استقبال گسترده مخاطبین قرار می گیرد.
مهندس معیری گفت: سازمان تامین اجتماعی با رویکرد ارائه خدمات و سرویس های نوین بیمه ای و درمانی در حوزه فناوری اطلاعات، اقدام به شرکت در نمایشگاه مذکور نموده است.
وی افزود: حضور سازمان در نمایشگاه سال جاری با همکاری اداره کل روابط عمومی، شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین، بانک رفاه، شرکت های ساتا، رایتل، داده پردازی و بیمارستان میلاد همراه خواهد بود.
معیری تصریح کرد: غرفه سازمان تامین اجتماعی در سالن دولت الکترونیک نمایشگاه الکامپ برپا خواهد بود و در 9 ایستگاه، خدمات الکترونیک این سازمان به مخاطبان و بازدیدکنندگان معرفی خواهد شد.
گفتنی است، بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در تاریخ بیست و هفتم لغایت سی ام تیر ماه سال جاری برپا خواهد بود.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه