زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير ساعت 13:44 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۵ ساعت 13:43    تعداد بازدید: 15    کد مطلب: 82223

بازدید مدیر درمان تامین اجتماعی کردستان از شرکتهای لبن دوش و مهر پویش اولان
در پنجمین روز از هفته تامین اجتماعی؛ مدیران حوزه بیمه و درمان تامین اجتماعی استان کردستان بهمراه جمعی از روسا و مسئولان شعب و مراکز درمانی از شرکت لبن دوش غرب (بفرین) و شرکت مهر پویش اولان استان کردستان بازدید کردند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در جریان بازدید از شرکت لبن دوش غرب (بفرین) و شرکت مهر پویش اولان کردستان، ضمن گفتگو با مدیران و کارگران این واحدهای تولیدی و صنعتی، روند تولید و مسائل و مشکلات کارگران تحت پوشش تامین اجتماعی مورد بررسی قرار گرفت.
دکتر هوشنگ فولادی مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان در این بازدیدها با تبریک هفته تامین اجتماعی به فعالین عرصه تولید و صنعت استان گفت: با ایجاد زنجیزه تولید در صنعت لبنیات و تولید کاغذهای دکراتیو و روکش ام دی اف و برنامه ریزی صحیح بازار می توان کیفیت محصولات این دو بخش تولیدی و صنعتی استان را ارتقاء بخشیده و بر مشکلات این صنایع فائق آمد.
مدیران شرکتهای مذکور نیز ضمن تشکر بابت حضور مدیران و همکاران تامین اجتماعی استان، به تشریح و ارائه توضیحات کارشناسی از قسمت های مختلف و روند تغییر و تحول در ساختار و تولیدات شرکت پرداختند.
لازم بذکر است در این بازدیدها همچنین مشکلات حوزه تولید اعم از کمبود سرمایه در گردش و ارائه تسهیلات و مشوق های لازم جهت انتقال و تمرکز فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی استان از سوی تولید کنندگان مطرح و از سوی مدیران هر دو حوزه به سوالات آنان پاسخ داده شد.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha