زمان انتشار: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۵ تير ساعت 12:59 تاریخ بروزرسانی : ۱۳۹۸/۴/۲۵ ساعت 12:58    تعداد بازدید: 35    کد مطلب: 82214

دیدار رئیس و کارکنان شعبه کنارک با فرماندار این شهرستان
به مناسبت هفته تأمین اجتماعی رئیس و جمعی از کارکنان اداره تأمین اجتماعی کنارک با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی سیستان و بلوچستان ؛ در این دیدار، بلوچ زاده رئیس شعبه با ارائه گزارشی تعداد جمعیت تحت پوشش بیمه ای شهرستان را 26665 نفر عنوان نموده و در مورد طرحهای دردست اجرا مانند بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب،پرونده الکترونیک و خدمات غیرحضوری سازمان توضیحاتی را بیان نمودند.
فرماندار شهرستان،با تبریک هفته تامین اجتماعی و قدردانی از زحمات رئیس و کارکنان شعبه ، اظهار داشتند: ارائه خدمات حمایتی و اجتماعی از وظایف حکومت و دولتها می باشد وبا اشاره نقش و جایگاه مهم تامین اجتماعی در توسعه شهرستان ، خواستار استقرار درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان جهت افزایش رضایت بیمه شدگان سازمان در این شهرستان شدند.
یوسفی در ادامه بیان داشتند: تأمین اجتماعی یکی از نهادهای حمایتی است که اگر خوب کار کند مردم احساس آرامش می کنند و لذا باید تمام سعی و تلاش خود را در توسعه کمی و کیفی خدمات تأمین اجتماعی بکار ببرید.

به صفحه رسمی اینستاگرام سازمان تامین اجتماعی بپیوندید
کلید واژه
 

ارسال نظر
۱۰۰
captcha